ЗЕ!
МОЛОДІЖКА
це більш ніж молодіжне крило партії Слуга Народу, це молодіжний політичний рух нового формату з прогресивними поглядами на молодіжну політику.
Є твердження, що молодь – це майбутнє країни.
Ми вважаємо, що молодь – це теперішнє. Саме тому молодь вже зараз створює майбутнє, змінює та будує суспільство.
МОЛОДЬ ВИРІШУЄ ТА ОБИРАЄ!
Ми – ком'юніті активних та креативних людей. Нас об'єднують ідеї та принципи Президента Володимира Зеленського, ми є частиною його команди.
Разом ми – змінотворці!
Для досягнення великих результатів, потрібно починати з маленьких кроків. Щоб зміни відбувалися, їх потрібно робити. Кожен з нас має брати участь у вирішенні проблем суспільства та у побудові майбутнього, адже кожен з нас Президент змін навколо себе.


Об'єднання молоді зшиває країну!
Ми не ділимо країну на «тих» та «інших». Ми вважаємо, що єдність та розуміння одне одного – це те, що допоможе збудувати національний та культурний капітал сучасної України.


Екологічність – це частина відповідальності
Кожен має бути екологічно відповідальним по відношенню до себе, до природи, до оточуючих.


Чесність, прозорість, справедливість
Громадськість, бізнес та влада – це рівноправні партнери, які разом йдуть до спільної мети. Саме на чесності, прозорості й справедливості будується їх взаємодія.


Час байдужості минув
Громадянська позиція має бути в усіх. Все, що відбувається в країні стосується кожного з нас.


Світ має бути інклюзивним та безбар'єрним
Ми хочемо, щоб світ був доступний для всіх і кожного. Інклюзивність та безбар'єрність мають бути присутніми абсолютно в усіх сферах життя.


Наше майбутнє – в Україні
Ми вважаємо, що кожен молодий громадянин повинен отримати можливість реалізувати себе у своїй країні. Усвідомлюємо, що якісна освіта, гідна робота, доступне житло – це питання, які турбують кожного, хто пов'язує своє майбутнє з Україною.


Критичне мислення – це ключ до свідомого суспільства
Молодь, яка аналізує, обмірковує кожен крок та є незалежною у прийнятті рішень, не стане об'єктом маніпуляцій та пропаганди. Вважаємо, що ключем до екологічного та корисного інформаційного простору є критичне мислення.
НАШ МАНІФЕСТ
ЗЕ!МОЛОДІЖКА
ПРИЄДНУЙСЯ!
© 2021 Слуга народу