Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ми у регіонах

Ірина Борзова Вінницька область

Голова Вінницької обласної організації партії

Народний депутат, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики.

Ірина Борзова народилася 28 серпня 1982 року у Вінниці. У 2005 році закінчила Вінницький національний аграрний університет за спеціальністю «Менеджер-економіст».

У 2019 році Ірина Борзова була обрана Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 14 (м. Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони) від партії «Слуга народу». На час виборів: фізична особа-підприємець.

 • Facebook

Валерій Стернійчук Волинська область

Голова Волинської обласної організації партії

Народний депутат, член Комітету з питань антикорупційної політики.

Валерій Стернійчук, народний депутат, член Комітету з питань антикорупційної політики. Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Чорногорією, заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Соціалістичною Республікою В’єтнам. Валерій Стернійчук народився у 1981 році. Навчався на географічному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки. Є співзасновником організації «Волинський актив молоді». Під час президентських виборів 2019 року очолив команду Зеленського у Волинській області.

 • Facebook

Юрій Кісєль Дніпропетровська область

Голова Дніпропетровської обласної організації партії

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Юрій Кісєль входить до складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв`язків з Японією та Республікою Вірменія. Народився 1963 року в м. Кривий Ріг. Навчався у Криворізькому гірничорудному інституті за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”. У 2019 році Юрій Кісєль обраний народним депутатом від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 43 у списку.

 

 • Facebook

Владлен Неклюдов Донецька область

Голова Донецької обласної організації партії

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури.

Після закінчення університету Неклюдов почав працювати у прокуратурі. У 2019 році Владлена Неклюдова було обрано народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 36 у списку.

 • Facebook

Андрій Клочко Житомирська область

Голова Житомирської обласної організації партії

Народний депутат, голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Народився 1981 року в м. Києві. Закінчив факультет електроніки НТУУ “Київський Політехнічний Інститут”, економічний факультет Української академії менеджменту і бізнесу. Випускник Міжнародного інституту менеджменту, магістр бізнес-адміністрування (МВА). Аспірант Національної академії державного управління при Президентові України. Займався підприємницькою діяльністю (виробництво та продаж) у сфері оптової та роздрібної торгівлі книжковою продукцією.
У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 83 у списку.

 • Facebook

Ігор Кривошеєв Закарпатська область

Голова Закарпатської обласної організації партії

Народний депутат України.

Голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Ігор Кривошеєв народився 1985 року в м. Ужгород. Під час президентських виборів 2019 року очолював «Команду Зеленського» у Закарпатській області.

 • Facebook

Михайло Федоров Запорізька область

Голова Запорізької обласної організації партії

Міністр цифрової трансформації, радник Президента з цифрового напрямку.

Народився 1991 року в Запорізькій області. Випускник Запорізького університету (факультет соціології та управління). У 2019 році на виборах Президента України Федоров був керівником digital-напряму всієї передвиборчої кампанії Володимира Зеленського. На парламентських виборах був обраний народним депутатом України від партії «Слуга Народу». З 21 травня 2019 року є радником Президента з цифрового напрямку. З 29 серпня 2019 року – віце прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України.

 • Facebook

Олена Вінтоняк Івано-Франківська область

Голова Івано-Франківської обласної організації партії

Народний депутат, Голова Підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами Євросоюзу.

Народилася 1979 року в м. Коломия. Закінчила юридичний факультет Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 117 у списку. Представляла передвиборчий штаб кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського на виборах 2019 року у Івано-Франківську.

 • Facebook

Микита Потураєв Кіровоградська область

Голова Кіровоградської обласної організації партії

Народний депутат, заступник голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Радник Президента України Володимира Зеленського з політичних питань.

Закінчив філологічний факультет Дніпровського національного університету. Кандидат політичних наук. Співзасновник Громадської організації «Квантум фьючер лаб». Експерт з комунікацій, політичного і медіаконсалтингу. Займав керівні посади у медіахолдингу Стар Лайт Медіа, був директором Фокус Медіа. Раніше обіймав посаду першого заступника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 • Facebook

Максим Козицький Львівська область

Голова Львівської обласної організації партії

Бізнесмен, голова Львівської обласної адміністрації.

Козицький керував енергетичною компанією в галузі зеленої енергетики (вітрові електростанції). Також очолював компанію з будівництва сонячних електростанцій, займався виробництвом електроенергії в Сокальському вітропарку. За підсумками І кварталу 2020 року тижневика «Деловая столица» Максим Козицький очолив рейтинг голів обласних державних адміністрацій, набравши найбільше балів за усіма критеріями. Львівщина також посіла друге місце з динаміки будівництва й увійшла до шістки найліпших за обсягами виготовленої будівельної продукції на душу населення.

 • Facebook

Давид Арахамія Миколаївська область

Голова Миколаївської обласної організації партії

Народний депутат, голова фракції «Слуга Народу», член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

У 2019 році на парламентських виборах Давид Арахамія був обраний народним депутатом від партії «Слуга Народу» по загальнодержавному багатомандатному округу, № 4 в списку. В тому ж році призначений Президентом України Володимиром Зеленським членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром». У 2014 році нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня за волонтерську діяльність.

 • Facebook

Сергій Колебошин Одеська область

Голова Одеської обласної організації партії

Народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

Сергій Колебошин є співзасновником програми дистанційного навчання «Osvita-online». У 2019 році обраний народним депутатом від партії «Слуга Народу» (виборчий округ № 140, територія Біляївської міської об’єднаної територіальної громади, міста Теплодар, Чорноморськ, Овідіопольський район, частина Біляївського району).

 • Facebook

Ольга Савченко Полтавська область

Голова Полтавської обласної організації партії

Народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради.

2019 році Ольга Савченко обрана народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 66 у списку.

 • Facebook

Юрій Ліпський Рівненська область

Голова Рівненської обласної організації партії

Підприємець та громадський активіст.

Під час президентської виборчої кампанії працював у штабі команди Володимира Зеленського на Рівненщині. У вересні 2018 року Юрій Володимирович очолив штаб партійної організації «Слуга Народу» на Рівненщині та займався організацією президентської та парламентської виборчих кампаній.

 • Facebook

Михайло Ананченко Сумська область

Голова Сумської обласної організації партії

Народний депутат України.

У 2019 році Ананченко на виборах Президента України був представником Володимира Зеленського по Сумській області. На парламентських виборах обраний народним депутатом України від партії «Слуга Народу».

 • Facebook

Володимир Гевко Тернопільська область

Голова Тернопільської обласної організації партії

Народний депутат, заступник голови Комітету з питань бюджету.

Підприємець, громадський діяч та науковець Володимир Гевко у 1997 – 2017 роках працював викладачем, доцентом кафедри менеджменту Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. З 2015 року і дотепер очолює Регіональну раду підприємців Тернопільщини.

 • Facebook

Павло Сушко Харківська область

Голова Харківської обласної організації партії

Народний депутат, заступник голови фракції «Слуга народу», голова підкомітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Павло Сушко має три вищі освіти і є юристом, режисером телебачення та професійним військовим, який понад 18 років прослужив у лавах Збройних сил України. Павло Миколайович є також членом Української та Європейської кіноакадемій, засновником та генеральним продюсером кінокомпанії Prime Story Pictures.

 • Facebook

Юрій Соболевський Херсонська область

Голова Херсонської обласної організації партії

Aдвокат, громадський діяч, радник члена Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів, заступник Голови ради ВГО «Всеукраїнська асоціація молодих науковців».

У 2019 році Юрій Соболевський на виборах Президента України був представником Володимира Зеленського  у Херсонський області, АР Крим та м. Севастополь, керівник обласного виборчого штабу, представник в регіоні Політичної партії «Слуга Народу».

 • Facebook

Сергій Мандзій Хмельницька область

Голова Хмельницької обласної організації партії

Народний депутат, член Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя.

45-річний Сергій Мандзій народився в Хмельницькому. Закінчив економічний факультет Технологічного університету «Поділля» та юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Має кваліфікацію аудитора з правом здійснення аудиту підприємств та господарських товариств. Голова громадських організацій «Хмельницька платформа» та «Сильне місто», очільник Федерації хокею Хмельницької області та Ради Федерації хокею України.

 • Facebook

Олександр Завітневич Черкаська область

Голова Черкаської обласної організації партії

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Підприємець, громадський діяч Олександр Завітневич закінчив Київський військовий інститут управління та зв’язку, офіцер запасу. У 2019 році Олександра Завітневича обрано народним депутатом від партії «Слуга народу», № 39 у списку.

 • Facebook

Віталій Другановський Чернівецька область

Голова Чернівецької обласної організації партії

Приєднався до команди Володимира Зеленського ще наприкінці 2018 року. Під час президентської кампанії очолював передвиборчий штаб у Чернівецькій області. 

 • Facebook

Павло Халімон Чернігівська область

Голова Чернігівської обласної організації партії

Народний депутат, заступник голови фракції «Слуга народу», заступник голови комітету аграрної політики і земельних відносин.

36-річний Павло Халімон народився в Чернігові. Закінчив факультет підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Працював начальником реєстраційної служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції у Чернігівській області.

 • Facebook

Микола Тищенко м.Київ

Голова Київської міської організації партії

Народний депутат, заступник голови фракції «Слуга народу», заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.

 • Facebook

Юрій Корявченков м. Кривий Ріг

Голова Криворізької міської організації партії

Заступник голови депутатської фракції Політичної партії «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.

 • Facebook