Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Звільнення від мит, транспортний та митний безвіз: Як Україна готується до ринків ЄС

  • 7126
Звільнення від мит, транспортний та митний безвіз: Як Україна готується до ринків ЄС

Держава робить все можливе, щоб створити додаткові умови для розширення і полегшення умов для українського бізнесу на шляху до загальноєвропейського ринку.

Про це заявив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Український бізнес оптимістично оцінює свою конкурентоспроможність на ринку ЄС. ДО того ж за даними дослідження Gradus Research, 46% опитаних бізнесменів заявили, що цілком спроможні конкурувати з європейськими компаніями, 37% вважають, що це складно, але можливо. Разом – 83% бізнесів вважають, що зможуть гідно працювати і конкурувати на ринку ЄС», – повідомив він.

Данило Гетманцев назвав важливі кроки, які робить держава, аби пришвидшити інтеграцію вітчизняного бізнесу на ринках ЄС.
Зокрема, з 29 червня запрацював «транспортний безвіз». Тож більше не потрібні дозволи на міжнародні автомобільні перевезення. Також Україна має на рік звільнення від мит постачання української продукції на ринок ЄС.

Окрім того, Україну офіційно запросили приєднатися до «митного безвізу» (одна транзитна декларація і одна гарантія для переміщення товарів між 36 країнами). Розраховуємо повністю завершити всі процедури приєднання до кінця 2022 року, зазначив народний депутат.

Водночас вже розроблений План відновлення України, який передбачає комплекс заходів, завдяки яким український бізнес упевнено рухатиметься на ринки ЄС, зокрема:
– прискорення отримання «промислового безвізу»;
– модернізація, реконструкція, відкриття нових пунктів пропуску на кордонах з ЄС;
– збільшення спроможностей «Укрзалізниці» та розширення судноплавства по Дунаю.

«І ще багато чого іншого, щоб український бізнес ще більше і швидше інтегрувався у європейський ринок», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy