Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Звернення суддів КСУ про стягнення за недоотриману зарплату – неприйнятне

  • 4610
  • 2
Звернення суддів КСУ про стягнення за недоотриману зарплату – неприйнятне

Народні депутати від «Слуги Народу» обурені діями двох суддів КСУ, які звернулись до Окружного адмінсуду Києва з позовом про стягнення з держави недоотриманої за час картину зарплати – 1,3 млн грн.

«Конституція говорить, що кожен громадянин має право на працю та оплату праці, але всі повинні бути в рівних умовах, особливо в період коронакризи. І коли в парламенті ми ухвалювали рішення про обмеження зарплати на період карантину не тільки для суддів, а й всього державного сектору, ми керувались тим, щоб встановити межі справедливості, наповнити бюджет коштами і здійснювати виплати медсистемі, соціальні виплати та на відновлення економіки», – зазначила народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Вона також додала, що бути суддею – це не про привілеї, підвищені зарплати, а про супільний, етичний та конституційний обов’язок перед державою та людьми.

Як зазначив народний депутат від фракції «Слуга Народу», представник Президента України у Конституційному Суді України Федір Веніславський, 4,5 млн грн зарплати на рік суддям недостатньо, і вони з держави на підставі власного ж рішення стягують тепер недоотримані в період карантину гроші.

«Це пробиття будь-яких моральних стримуючих чинників», наголосив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Іван
Іван
3 роки тому

Ага и пенсии, вернее довічне грошове утримання в розмірі 90%! (В середньому 70000грн.)Только у нас в Украине закон не касается суддей

Михайло
Михайло
3 роки тому

Пора вже владі давно переглянути і привести до загальнонаціональної норми зарплати всім суддям в Україні. Сьогоднішні зарплати які мають судді, прокурори, деякі члени наглядових рад, а також деякі члени владних структур, своїми розмірами обурюють суспільство і створюють напругу в соціумі.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy