Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Звернення голови політичної партії «Слуга Народу»: Зберігаємо спокій та працюємо для безпеки України

  • 11931
  • 1
Звернення голови політичної партії «Слуга Народу»: Зберігаємо спокій та працюємо для безпеки України

Сьогодні ми є свідками чергової ескалації навколо загрози російського вторгнення. Агресор не лише брязкає зброєю – він намагається залякати Україну і весь світ, посіяти паніку всередині нашої країни, блокуючи нашу волю до спротиву і непохитність у відстоюванні незалежності і суверенітету країни.

Ми спокійні не тому, що не бачимо зовнішніх загроз, ми спокійні тому, що готові захищати країну від будь-яких загроз – і реальних, і віртуальних.

Наша армія сьогодні міцна, як ніколи.

Допомога наших союзників – безпрецедентна.

Президент, уряд та фракція монобільшості одностайні і безкомпромісні у своїй готовності захистити Україну від агресивних дій Росії. По всій країні створюється система територіальної оборони та національного спротиву. У режимі 24/7 ми координуємося з усіма провідними державами світу. Працюємо разом на всіх рівнях, у всіх куточках країни.

Держава готова до всіх сценаріїв розвитку ситуації – у тому числі і найгірших.

Саме тому сьогодні надважливим завданням є не піддатися на провокації агресора, не поринути у панічні настрої, не дати нашим ворогам жодного приводу сподіватися на нашу слабкість. Відкинути політичні протистояння та особисті суперечки, консолідувати зусилля для захисту незалежності і суверенітету України.

Звертаюся до всіх обласних організацій партії, до всіх членів нашої великої політичної команди – депутатів місцевих рад та місцевих голів. Сьогодні саме від нас залежить, наскільки успішно Україна переживе цей складний період. Саме ви як народні обранці та представники провідної партії країни повинні працювати з людьми, проводити роз’яснювальну роботу, організувати підтримку територіальної оборони, допомогу армії, зробивши свій внесок до захисту України від агресії.

Президент, уряд, Збройні сили, спецслужби і спецпідрозділи стоять на захисті нашої незалежності і суверенітету. Спокій, упевненість та віра в Україну повинні стати нашими дороговказами сьогодні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана
Оксана
2 роки тому

Україна витримає!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy