Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Звернення голови політичної партії «Слуга Народу»: Зберігаємо спокій та працюємо для безпеки України

  • 11545
  • 1
Звернення голови політичної партії «Слуга Народу»: Зберігаємо спокій та працюємо для безпеки України

Сьогодні ми є свідками чергової ескалації навколо загрози російського вторгнення. Агресор не лише брязкає зброєю – він намагається залякати Україну і весь світ, посіяти паніку всередині нашої країни, блокуючи нашу волю до спротиву і непохитність у відстоюванні незалежності і суверенітету країни.

Ми спокійні не тому, що не бачимо зовнішніх загроз, ми спокійні тому, що готові захищати країну від будь-яких загроз – і реальних, і віртуальних.

Наша армія сьогодні міцна, як ніколи.

Допомога наших союзників – безпрецедентна.

Президент, уряд та фракція монобільшості одностайні і безкомпромісні у своїй готовності захистити Україну від агресивних дій Росії. По всій країні створюється система територіальної оборони та національного спротиву. У режимі 24/7 ми координуємося з усіма провідними державами світу. Працюємо разом на всіх рівнях, у всіх куточках країни.

Держава готова до всіх сценаріїв розвитку ситуації – у тому числі і найгірших.

Саме тому сьогодні надважливим завданням є не піддатися на провокації агресора, не поринути у панічні настрої, не дати нашим ворогам жодного приводу сподіватися на нашу слабкість. Відкинути політичні протистояння та особисті суперечки, консолідувати зусилля для захисту незалежності і суверенітету України.

Звертаюся до всіх обласних організацій партії, до всіх членів нашої великої політичної команди – депутатів місцевих рад та місцевих голів. Сьогодні саме від нас залежить, наскільки успішно Україна переживе цей складний період. Саме ви як народні обранці та представники провідної партії країни повинні працювати з людьми, проводити роз’яснювальну роботу, організувати підтримку територіальної оборони, допомогу армії, зробивши свій внесок до захисту України від агресії.

Президент, уряд, Збройні сили, спецслужби і спецпідрозділи стоять на захисті нашої незалежності і суверенітету. Спокій, упевненість та віра в Україну повинні стати нашими дороговказами сьогодні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана
Оксана
11 місяців тому

Україна витримає!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy