Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зробимо село настільки ж комфортним, як і місто – Олександр Корнієнко під час візиту до громад Черкащини

  • 5217
Зробимо село настільки ж комфортним, як і місто – Олександр Корнієнко під час візиту до громад Черкащини

Під час робочого візиту до Черкаської області голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко та народний депутат від 196-го округу Андрій Стріхарський відвідали Єрківську селищну громаду.

Зокрема, місцеву селищну амбулаторію, яка була однією з перших на Черкащині відремонтована в межах «Великого будівництва». Тепер це сучасна амбулаторія, оснащена необхідним медичним обладнанням.

Олександр Корнієнко наголосив, що «Слуга Народу» та вся команда Президента Зеленського хоче бачити українське село щасливим і докладає до цього максимум зусиль.

«Щасливе село – це коли в людей немає проблем із водою, є сучасна та зручна лікарня, де можна отримати послуги вчасно і якісно. Коли є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Завдяки «Великому будівництву» Президента Зеленського позитивні зрушення почалися навіть у таких невеличких громадах, як Єрківська. «Велике будівництво» дісталося сюди, і люди вже відчувають покращення», – сказав очільник партії.

За його словами, села мають бути настільки ж комфортними, як і міста. При цьому міста мають багато ресурсів для розвитку, а от села потребують особливої підтримки та уваги з боку держави.

Андрій Стріхарський додав, що народні депутати планують придбати для громади автомобіль швидкої допомоги. Також незабаром тут розпочнеться будівництво футбольного стадіону. Першу частину фінансування – 1,5 млн грн – спрямовано завдяки діяльності Андрія Стріхарського, друга частина буде профінансована за програмою ДФРР.

«Єрківська громада потребує якісної спортивної інфраструктури, аби діти та дорослі могли займатися спортом і вести активний спосіб життя. Тому ми активно займаємося цим питанням. Незабаром тут з’явиться повноцінний стадіон: футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки, трибуни для глядачів», – зазначив Андрій Стріхарський.

Депутати також відвідали комбікормовий завод МХП – одне з найбільших бюджетоутворюючих підприємств, приклад соціально відповідального бізнесу. А також інноваційну равликову ферму, яка є одним із туристично привабливих об’єктів Черкащини.

У Єрках із громадою обговорили проблему занедбаного полігону хімічних відходів. Народні депутати пообіцяли вирішити цю проблему.

«Це один із найбільших полігонів хімічних відходів в Україні. Він загрожує екологічній безпеці не лише Єрків, а й усієї області. Ми обов’язково займемося вирішенням цієї проблеми та прозвітуємо про результати роботи місцевим мешканцям», – запевнив народний депутат від цього округу Андрій Стріхарський.

Під час візиту до Єрківської громади Олександр Корнієнко та Андрій Стріхарський також поклали квіти до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу – саме тут він народився.

«Пам’ятник Чорноволу потребує реставрації. Адже тут, можна сказати, зародилася українська демократія, і її символ не може бути в занедбаному стані», – наголосив Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy