Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Зроблено в Україні»: аграрії отримали перші компенсації за придбану сільгосптехніку українських виробників

  • 73
«Зроблено в Україні»: аграрії отримали перші компенсації за придбану сільгосптехніку українських виробників

Перші три агропідприємства отримали 25% компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання українських виробників. Йдеться про господарства, які працюють в Дніпропетровській, Тернопільській та Черкаській областях.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», член аграрного парламентського комітету Дмитро Соломчук.

Як уточнив парламентар, загальна вартість придбаної аграріями  сільгосптехніки становила 880 тис. грн, а загальна сума компенсації — 220 тис. грн.

«Щоб отримати 25% компенсації вартості придбаної техніки чи обладнання,  агровиробник має обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи», – розповів Дмитро Соломчук.

Нагадаємо: програма 25% компенсації аграріям вартості придбаної сільгосптехніки українського виробника — одна зі складових державної політики «Зроблено в Україні», спрямованої на підтримку українського виробника та стимулювання попиту на вітчизняну продукцію. На сьогодні аграрії можуть отримати часткову компенсацію за куплену сільгосптехніку вже 64 виробників — це майже 7 тисяч номенклатурних позицій. І завдяки цьому оновити парк техніки, підвищити продуктивність виробництва, стати більш конкурентоздатними на ринку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy