Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зміни в підготовці кадрів для Служби безпеки: депутати від «СН» зустрілися з керівництвом Академії СБУ

  • 11305
Зміни в підготовці кадрів для Служби безпеки: депутати від «СН» зустрілися з керівництвом Академії СБУ

Зміни в підготовці кадрів для СБУ в контексті реформи, якість юридичної освіти, наскрізна магістратура, працевлаштування випускників вишів.

Ці та інші питання обговорили голова комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак і голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина з керівництвом Національної академії СБУ України.

«Незабаром в СБУ відбудеться масштабна та якісна реформа. Зміни також чекають і на Національну академію, де готують кадри для Служби безпеки. Тут залучають нових кваліфікованих фахівців, змінюють структуру закладу, відкривають нові кафедри, роблять ставку на сучасні спеціальності на кшталт профайлерів і поліграфологів, планують розширювати міжнародну співпрацю, зокрема, з такими університетами, як Оксфорд та Кембрідж», – розповіла народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина.

За її словами, державі, де сьомий рік поспіль триває війна, потрібно приділяти особливу увагу таким закладам освіти. Зокрема, до якості підготовки спеціалістів, матеріально-технічної бази, оснащеності тощо.

Під час зустрічі з ректором Національної академії СБУ Андрієм Черняком, першим проректором Володимиром Артемовим та проректором з наукової роботи Сергієм Фальченком депутати від «Слуги Народу» також обговорили:

• концепцію реформування юридичної освіти, над якою працює Комітет з питань освіти;
• запровадження наскрізної магістратури для юристів (здобуття ступеня магістра на основі повної загальної середньої освіти за 5 років);
• перспективи існування заочної форми освіти на юридичному факультеті.

Крім того, очільник Комітету з питань освіти Сергій Бабак наголосив на важливості запровадження системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та професійної освіти, яка запрацює вже найближчим часом.

«Ситуація виправиться, щойно ми запровадимо з цього року систему моніторингу працевлаштування випускників. Коли побачимо, куди йдуть випускники, зробимо звіт. Це стане елементом статистичного аналізу та впливатиме на фінансування і формування рейтингів українських університетів», – пояснив Сергій Бабак.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy