Олевська громада продовжує підтримувати ЗСУ
- 74
Нещодавно на запит однієї з військової частини Олевська міська рада придбала квадрокоптер DJI Mavic 3Т із тепловізійною функцією. Обладнання було куплено за бюджетні кошти в рамках Програми національного спротиву та територіальної оборони Олевської громади.
У відеозверненні військові подякували міській раді за неодноразову підтримку їхнього підрозділу.
Також цими днями громада передала важливі інструменти для підрозділу, в якому служить військовий-земляк. Усе почалося з ініціативи мешканців Сущанського старостинського округу, які зібрали близько 34 тис. грн на закупівлю необхідних речей для воїна-односельчанина.
«Однак після розмови з самим воїном стало зрозуміло, що більш нагальною є потреба в інструментах для ремонту військової техніки. Тому спільно ми вирішили використати бюджетні кошти на придбання 6 гайковертів із комплектами необхідного обладнання. Зібрані кошти округом будуть спрямовані на інші потреби наших захисників. Ще раз хочу нагадати: все, що купується за рахунок бюджету, — внесок кожного мешканця громади!» — наголосив Олевський міський голова від «Слуги Народу» Сергій Лисицький.
Обладнання придбали у рамках згаданої міської Програми на загальну суму понад 150 тис. грн.
