Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Житомирська та Запорізька облради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5709
Житомирська та Запорізька облради провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракції «Слуга Народу» обласні ради в різних регіонах України проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Відповідне доручення дала очільниця партії Олена Шуляк.

Запорізька область: 30,5 млн грн

Запорізька обласна рада виділила 30,5 млн грн на розбудову територіальної оборони Запорізького краю.

На позачерговій сесії Запорізької обласної ради депутати від фракції «Слуга Народу» ініціювали звернення щодо консолідації зусиль для посилення територіальної оборони області та захисту нашої країни. Вони одноголосно підтримали виділення 30,5 млн грн на розбудову сил територіальної оборони області.

Резервні кошти спрямують на розбудову потужної територіальної оборони на території Запорізької області, підвищення рівня національної стійкості і обороноздатності держави в умовах неконвенційних загроз, патріотичне виховання громадян, надання обороні України всенародного характеру.

Загалом у межах взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи в обласному бюджеті цього року передбачається 51 млн грн.

Для мирного життя і покращення соціальної інфраструктури на територіях депутати обласної ради планують перерозподілити майже пів мільярда гривень: 434,8 млн грн загального фонду і 7 млн грн – бюджету розвитку.

Житомирська область: 2 млн грн 

Житомирська обласна рада виділила 2 млн грн на територіальну оборону регіону. Розгляд відповідного рішення ініціювала команда партії «Слуга Народу» в обласній раді. Кошти виділяються безпосередньо бригаді територіальної оборони Житомирщини, яка визначатиме їх розподіл для вирішення першочергових потреб. 

«Скликання позачергової сесії обласної ради було ініційоване мною як головою обласної ради та головою облдержадміністрації. Було також відповідне звернення депутатів від партії «Слуга Народу». Воно було підтримане всіма політичними силами без винятку. Коли питання стосується підтримки територіальної оборони, весь депутатський корпус – єдиний», – зазначив голова Житомирської обласної ради від партії «Слуга Народу» Володимир Федоренко.

Нагадаємо, що рішення про скликання позачергових сесій місцевих рад Житомирщини для виділення грошей на потреби тероборони було ухвалено на екстреному засіданні політради обласного осередку партії «Слуга Народу» в прикордонному Овручі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy