Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Житло військовослужбовцям, зростання зарплат медикам і розбудова регіонів: переваги бюджету-2022

  • 10232
Житло військовослужбовцям, зростання зарплат медикам і розбудова регіонів: переваги бюджету-2022

Забезпечення житлом військовослужбовців, зростання зарплат медичних працівників, розвиток високоспеціалізованої медицини і розбудова регіонів. Такі новації передбачає проєкт Державного бюджету на 2022 рік до другого читання.

Про це розповіла народна депутатка від «Слуги Народу», член бюджетного комітету Леся Забуранна на брифінгу.

Вона зауважила, що будь-який бюджет не може задовольнити всі потреби, проте доопрацьований документ є збалансованим і чітко спрямований на розвиток держави.

«По-перше, з 1 січня ми надаємо гідну зарплату медпрацівникам. Дбаємо про розвиток високоспеціалізованої медицини – додатково спрямовуємо 300 млн грн на Інститут раку. Адже, на жаль, Україна має високий показник онкозахворювань, а тому розбудова сучасного високоспеціалізованого центру важлива», – зазначила вона.

Серед змін до другого читання – забезпечення житлом наших військовослужбовців, які захищали Україну. Також у бюджеті передбачається продовження розбудови регіонів. Так, майже 11 млрд грн спрямують на компенсацію 4% ПДФО. Ці кошти залишаться на місцях, щоб компенсувати людям різницю в тарифах, пояснила народна депутатка.

«Унікальність цього документу полягає в тому, що саме в ньому капітальні видатки є на рівні майже 10%, що є найвищим показником за останні 10 років. Ми також виконуємо свою обіцянку і забезпечуємо українців якісною питною водою, реалізувавши програму «Питна вода України». Продовжуючи судову реформу, виділяємо кошти на судові адміністрації», – додала Леся Забуранна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy