Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Жодних компромісів у питаннях незалежності, суверенітету і територіальної цілісності – Ольга Совгиря про перемовини у Стамбулі

  • 1572
Жодних компромісів у питаннях незалежності, суверенітету і територіальної цілісності – Ольга Совгиря про перемовини у Стамбулі

Під час українсько-російських перемовин у Стамбулі українська влада була віддана принципам незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. На жодні компроміси з цих питань українська сторона не пішла.

Про це сказала заступниця голови Комітету з питань правової політики, народна депутатка від «Слуги Народу» Ольга Совгиря.

«Ми віддані принципу, який декларувався неодноразово – повернення Криму і окупованих територій Донбасу мирним, дипломатичним шляхом. Жодних поступок територіальною цілісністю України, жодного визнання анексій і окупацій не відбулося і не відбудеться. По Криму пропонується хоч і довготривале, але оптимальне в даній ситуації рішення», – наголосила вона.

За словами Ольги Совгирі, результати сьогоднішнього раунду перемовин дають приводи хоч для стриманого, але оптимізму.

Перш за все, запропонований договір про міжнародні гарантії безпеки для України є рівноцінним до інтеграції до НАТО з точки зору захисту нашої безпеки.

«Пропонується, що провідні країни світу, сильні з військової точки зору, дають дієві колективні гарантії безпеки для України. В разі агресії проти нашої країни – гаранти матимуть реагувати за схожим механізмом, що передбачений 5 статтею Вашингтонського договору про заснування НАТО», – пояснила депутатка.

Вона також додала: перемовини засвідчили, що росіяни змушені були серйозно сприйняти пропозиції української сторони та певним чином змінили риторику.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy