Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Жінок братимуть на військовий облік за власним бажанням

  • 837
Жінок братимуть на військовий облік за власним бажанням

У військових діях на території України зможуть брати участь лише ті жінки, які готові та хочуть служити у ЗСУ за власним бажанням.

Про це наголосив голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, коментуючи ухвалення парламентом законопроєкту №6482 за основу.

У документі передбачається, що жінки можуть бути взяті на військовий облік військовозобов’язаних за власним бажанням. Йдеться про жінок, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, яка визначена в переліку Міноборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком.

Водночас жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з медичною діяльністю, беруться на військовий облік військовозобов’язаних.

«Наразі у лавах Збройних сил поруч із чоловіками служать й жінки. Вони швидко довели, що вміють захищати Україну на рівні з чоловіками. Якщо вони готові до служби і мають бажання, то ми не маємо права обмежувати їх у допомозі державі», – підсумував Олександр Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy