Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Жінки є потужною силою у партії «Слуга Народу» та у парламенті – Марина Бардіна

  • 111
Жінки є потужною силою у партії «Слуга Народу» та у парламенті – Марина Бардіна

Активна робота регіональних лідерок допомагає ухвалювати важливі рішення на рівні парламенту й формувати кадровий резерв держави. Про це розповіла народна депутатка від фракції «Слуга Народу», політична лідерка руху Зе!Жінки Марина Бардіна під час Форуму регіонального лідерства.

«У нас багато жінок на керівних посадах – від голови партії до очільниць різних департаментів. Жіноче лідерство в нашій партії дуже потужне. Також жінки є неймовірною силою в парламенті», – засвідчила Бардіна.

За її словами, у цьому процесі важливе лідерство жінок на регіональному рівні, адже це допомагає ухвалювати в парламенті необхідні рішення.

«Сьогодні ми займаємося конкретними проєктами. Це економічна активність жінок, підтримка ВПО, безбар’єрність, ментальне здоров’я, соціальна рівність у питанні відпусток із догляду за дитиною. А також питання протидії домашньому насильству, яке привело до ухвалення в парламенті Стамбульської конвенції», – зауважила політична лідерка руху Зе!Жінки.

Вона додала, що окремим напрямком роботи є міжнародна робота.

«Ми віримо, що 2029 рік стане роком виборів до Європарламенту і для України, тому нам важливо мати своїх лідерок. Треба працювати на дипломатичному фронті, адже міжнародних партнерів цікавлять багато проєктів. Насамперед, це протидія агресії рф, але є багато інших, покликаних реформувати Україну», – наголосила Бардіна.

Вона зауважила, що у цьому процесі важлива проактивна позиція прихильниць руху Зе!Жінки.

«У кожної з вас є потужна позиція, особисті проєкти. Кожна з вас – це особистий бренд, ви зробили себе самі, ви на рівних спілкуєтеся з депутатами, європейськими партнерами. Такі люди завжди затребувані. Адже кадровий голод є і буде, і наше завдання підтягувати за собою інших, знаходити класних професіоналів», – підсумувала Бардіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy