Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Жан Беленюк: Як зменшення вартості квитків на спортивні заходи допоможе розвитку галузі

  • 8840
Жан Беленюк: Як зменшення вартості квитків на спортивні заходи допоможе розвитку галузі

Парламент ухвалив за основу законопроєкт №4577, що дозволить знизити до 7% ставку податку на додану вартість на продаж квитків.

Як зауважив ініціатор документа, народний депутат від «Слуги Народу» Жан Беленюк, у результаті вартість квитків стане доступнішою, а відвідувати спортивні заходи зможе більше людей.

«Суть проєкту закону наступна – внести зміни до Податкового кодексу та запровадити знижену ставку на додану вартість у розмірі 7% на продаж квитків. Це потрібно для стимулювання попиту і розширення доступності суспільно важливих послуг, зокрема реалізації квитків на спортивні заходи всеукраїнського та міжнародного рівнів, які проводяться в Україні», – пояснив він.

Також політик зазначив, що це західноєвропейська практика (пільгові) ставки ПДВ щодо доступу та використання спортивних об‘єктів. Наприклад, на Кіпрі – це 5%, у Франції – 5,5%, у Бельгії – 6%, Германії – 7%, Нідерландах – 9%.

«Продаж квитків на спортивні заходи – це одна із частин фінансування спортивних організацій, яка іноді складає левову частку їхнього бюджету. І таким законопроєктом держава реально допомагає спортивній галузі», – підсумував Жан Беленюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy