Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Жан Беленюк: Вірю, що моє олімпійське золото стане для нашої талановитої молоді стимулом та мотивацією для досягнення найвищих результатів у спорті

  • 5096
Жан Беленюк: Вірю, що моє олімпійське золото стане для нашої талановитої молоді стимулом та мотивацією для досягнення найвищих результатів у спорті

На літній Олімпіаді в Токіо ми вже отримали 1 золото, 3 срібних та 10 бронзових медалей. Народний депутат від ПП «Слуга Народу» Жан Беленюк, який здобув олімпійське золото для України з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг, заявив, що пишається результатами українських спортсменів на іграх XXXII Олімпіади.

«Я пишаюсь нашою олімпійською збірною, яка попри складний олімпійський цикл, вже здобула більше медалей, ніж у Ріо. Вірю, що ще не раз на Олімпійських іграх буде звучати гімн України та ми матимемо ще медалі найвищого ґатунку. Дякую за підтримку всім українцям, які вболівали і за мене, і за всю нашу збірну. Окремо дякую за підтримку Президенту і колегам з фракції та парламенту. Хочу, щоб моє олімпійське золото стало для нашої талановитої молоді стимулом та мотивацією для досягнення найвищих результатів. В дитинстві я займався не тільки боротьбою, а й іншими видами спорту: грав у футбол, баскетбол, намагався займатись карате. Тому розумію, як перемога твоїх співвітчизників на таких змаганнях світового рівня мотивує до здобуття нових вершин», – зазначив він.

Жан Беленюк впевнений, що реалізація програми Президента «25 спортивних магнітів» дозволить Україні гідно виступити на наступних Олімпійських іграх.

«Для розвитку спорту та високих досягнень по всій країні триває масштабне створення спортивної інфраструктури, яке ініціював Президент України Володимир Зеленський. Передусім маю на увазі програму «25 спортивних магнітів». Це будуть багатофункціональні спорткомплекси, льодові арени, палаци спорту, басейни та стадіони. Такі об’єкти планують ввести в експлуатацію протягом наступних трьох років. А отже, вони вже зможуть стати потужними центрами підготовки до наступної Олімпіади», – розповів він.

Крім того, підготувати нових олімпійців та чемпіонів дозволить залучення дітей до масового спорту, додав народний депутат. А для цього по всій державі вже створюються активні парки: парки-локації здорової України.

«І як спортсмен, і як політик вважаю, що ініціатива Президента зі створення активних парків, спортивних майданчиків у всіх містах і містечках дозволить зацікавити спортом дітей, підлітків, молодь. І наша країна буде і в майбутньому гідно представлена на олімпіадах та міжнародних змаганнях», – наголосив переможець.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy