Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Жан Беленюк: Україна отримала вакцини від коронавірусу для щеплення спортсменів перед Олімпійськими іграми

  • 5373
Жан Беленюк: Україна отримала вакцини від коронавірусу для щеплення спортсменів перед Олімпійськими іграми

Українські спортсмени, які представлятимуть Україну на Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо, можуть добровільно отримати щеплення від коронавірусу. Для цього міжнародний олімпійський комітет надав Україні 1,5 тисячі доз китайської вакцини CoronaVac.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», перший заступник голови Комітету з питань молоді і спорту Жан Беленюк.

«Це справа добровільна. Ніхто не буде примусово нав’язувати, щоб кожен спортсмен вакцинувався. Але дуже буде прикро, якщо спортсмен безпосередньо перед Олімпійськими іграми захворіє коронавірусною інфекцією. По-перше, тоді він не зможе поїхати на ці змагання, а по-друге – може підвести свою команду», – пояснив Жан Беленюк.

Вакцини призначені для тих спортсменів, котрі потенційно мають шанси потрапити на Олімпійські ігри, вже перебувають у процесі здобуття ліцензій або найближчим часом візьмуть участь у відборі. Наразі таких спортсменів близько 100.

За словами Жана Беленюка, у деяких спортсменів виникають сумніви щодо вакцинації, тому наразі триває роз’яснювальна робота з тренерами, керівниками профільних шкіл з цього приводу.

«Що раніше спортсмен вакцинується, то більше в нього буде часу, щоб простежити за своїм станом, тренуваннями. Також можна встигнути отримати дві дози вакцини», – розповів депутат.

Якщо спортсмен відмовиться вакцинуватися препаратом CoronaVac, то зможе отримати вакцину Pfizer – за умови, що в Міністерства охорони здоров’я буде така можливість, – додав Жан Беленюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy