Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Жан Беленюк: НОК України повинен зайняти жорстку позицію щодо участі росіян у турнірах

  • 486
Жан Беленюк: НОК України повинен зайняти жорстку позицію щодо участі росіян у турнірах

Національний олімпійський комітет України та кожен спортсмен на рівні своїх федерацій повинен зайняти жорстку позицію щодо участі російських спортсменів у турнірах.

Про це заявив перший заступник голови Комітету з питань молоді і спорту, народний депутат «Слуги Народу» Жан Беленюк.
«Дуже непокоять останні тенденції у спортивному світі, починаючи із заяви президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха на сесії Міжнародного олімпійського комітету про те, що «Цю війну розпочав не російський народ, не російські спортсмени, не Олімпійський комітет росії чи члени МОК у росії», закінчуючи тими тенденціями, які ми можемо відстежувати у міжнародних спортивних федераціях», – зауважив він.

До того ж днями стало відомо, що російські спортсмени зареєструвались для участі у турнірі в Улан – Баторі під нейтральним статусом кандидата (під прапором Федерації).

«Такі події змушують замислитись. У зв’язку з чим відбувається така зміна позиції? Невже в Україні закінчилась війна та не гинуть люди? Ми маємо продовжувати працювати на рівні міжнародних федерацій та МОКу, інакше у найближчому майбутньому ми зможемо знову побачити спортсменів з рф та білорусі на міжнародній спортивній арені, не дивлячись на війну в Україні», – наголосив Жан Беленюк.

Він переконаний, Україні потрібна жорстка позиція Національного олімпійського комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy