Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Зе!Жінки»: дайджест за тиждень

«Зе!Жінки»: дайджест за тиждень

Програма з розбудови закладів протидії домашньому насильству і відкриття нового денного центрусоціально-психологічної підтримки, втілення реформи шкільного харчування у всіх областях. Читайте, що встигли зробити «Зе!Жінки» за тиждень, у нашому дайджесті.

Житомирщина 

«Зе!Жінки» Житомирщини провели зустріч із заступницею Мінсоцполітики Ольгою Ревук, під час якої обговорили результати програми розбудови закладів протидії домашньому насильству. Як відомо, на Житомирщині вже 7 громад отримали субвенції на створення спеціалізованих служб.  

Івано-Франківщина

У Калуші відкрили новий денний центр соціально-психологічної підтримки постраждалим від домашнього насильства. У приміщенні є дві спальні, зала, кухня і санвузол. На їхнє облаштування витратили приблизно 574 тис. грн субвенції з державного бюджету. Також проєкт дофінансували з місцевого бюджету.

Харківщина

На Харківщині відбулася зустріч учасниць руху «Зе!Жінки», під час якої учасниці запланували діяльність на 2022 рік, обговорили питання повного переходу шкіл на нове, здорове меню, а також реалізацію субвенції на притулки для постраждалих від домашнього насильства.

Економічний паспорт українця

Рух «Зе!Жінки» підтримує ініціативу Президента Володимира Зеленського запровадити економічний паспорт і перераховувати кошти від рентної плати за користування надрами на персональні рахунки дітей. Це дозволить розвивати політику рівності в Україні.

Так вважає лідерка руху та народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна.

Йдеться про виплати дітям, народженим з 1 січня 2019 року, після досягнення ними 18-річного віку. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy