Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«ЗеЖінки» проведуть Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства»

  • 1870
«ЗеЖінки» проведуть Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 11 грудня рух «ЗеЖінки» проводять Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу до проблеми домашнього насильства в Україні. 

У межах заходу учасниці руху, у центрах міст та громад, по всій країні, де не ведуться активні бойові дії покриють пам’ятники помаранчевою тканиною. Також, на  деревах біля місцевих рад пов’яжуть помаранчеві стрічки.

«Помаранчевий колір – це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне від насильства майбутнє. Пов’язуючи стрічки та покриваючи пам’ятники, ми таким чином хочемо привернути увагу та підтримати усіх, хто постраждав від сексуального насильства під час збройної агресії росії проти України», – розповіла політична лідерка руху, народна депутатка «Слуги Народу» Марина Бардіна.

Нагадаємо, вже не перший рік ЗеЖінки проводять акції в межах національної інформаційної кампанії, реалізуючи проєкт #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства, який роз’яснює суть такого негативного явища як насильство та надає «інструменти» для боротьби з ним.

Пов’яжи помаранчеву стрічку в знак підтримки. Детальнішу інформацію дізнавайтеся на сторінках лідерок руху «ЗеЖінки» вашої області.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy