Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЗеМолодіжки: Дайджест новин

  • 344
ЗеМолодіжки: Дайджест новин

Прихильники Донеччини відвідали військовий шпиталь, ЗеМолодіжка Дніпра провела круглий стіл на тему психологічний стан під час війни, лідер Миколаївщини посприяв будівництву майбутньої клінічної амбулаторії, а лідерка Чистопілля посіла призове місце в конкурсі сучасного мистецтва. Детальніше — в дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки Дніпра провели круглий стіл, де обговорили тему психологічного стану під час війни

Поговорили про актуальні механізми боротьби зі стресовими ситуаціями. Усі учасники активно працювали, виконували різні вправи і отримували нові знання. 

Лідерка ЗеМолодіжки Чистопілля посіла призове місце в конкурсі сучасного мистецтва

Кубанкіна Олександра – лідерка Чистопілля на Херсонщині. Вона посіла перше місце у п’ятому Всеукраїнському двотуровому дистанційному конкурсі образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва “БИТВА ЖАНРІВ ART”. 

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02aENg4hVMStu37JbcSdNmYT2iAXKoL8LK3URiMUexzuki844GawvgvUJVX5PHvA5jl&id=100064366461828

Прихильники ЗеМолодіжки Донеччини відвідали шпиталь Дніпропетровщини

Представники ЗеМолодіжки Донеччини, разом з волонтерами Центру підтримки ВПО “МиРазом”, відвідали захисника зі Слов’янська, який наразі перебуває в одному із шпиталів Дніпропетровщини.

Його міць та віра в перемогу непохитні. Зустріч була заряджена позитивом та вдячністю. Прихильники дякують Володимиру та бажають скорішого одужання.

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини посприяв будівництву майбутньої клінічної амбулаторії

Відбулось підписання меморандума між турецьким фондом та Коблівською громадою щодо будівництва клінічної амбулаторії.

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков разом з першим заступником начальника Миколаївської ОВА Георгієм Решетіловим допомогли зробити так, щоб фонд реалізував значущий проєкт саме на Миколаївщині.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02ukEBT9Zb555P5nfNEnxpZBaWiADFEipynDEZ767uG4ULAXF3ALbQ7g1LNh2dYFUel&id=100001635149001

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy