Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЗеМолодіжка забезпечує реальний соціальний ліфт для активних прихильників – Олександр Санченко

  • 147
ЗеМолодіжка забезпечує реальний соціальний ліфт для активних прихильників – Олександр Санченко

Молодіжне крило партії «Слуга Народу» ЗеМолодіжка створює кадровий резерв, який втілюватиме необхідні країні зміни на регіональному та міжнародному рівнях. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», політичний лідер партійного руху ЗеМолодіжка Олександр Санченко під час Форуму регіональних лідерів.

«ЗеМолодіжка створює реальний соціальний ліфт, адже наші прихильники вже є депутатами місцевих та районних рад. І нам важливо, щоб ці лідери швидше набралися компетенцій. Адже з децентралізацією більше рішень буде прийматися на локальному рівні. Тому ми інформуємо, як працює держава, даємо можливість проявити себе лідером, зробити якісні зміни не тільки у себе в містечку, а потім в області, в країні», – сказав політичний лідер партійного руху ЗеМолодіжка.

Він додав, що у своїй роботі ЗеМолодіжка також орієнтується й на європейський рівень.

«Ми робимо так, щоб з’являлось більше контактів між нашими лідерами та європейськими «молодіжками». Адже у майбутньому вони ставатимуть депутатами національних парламентів, Європарламенту і такі контакти сприятимуть тіснішим зв’язкам України та ЄС. Саме так ми зможемо створити конкурентоспроможну державу.», – підсумував Санченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy