Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЗеМолодіжка долучається до волонтерської роботи, гуманітарної допомоги та розміщення біженців

  • 7414
ЗеМолодіжка долучається до волонтерської роботи, гуманітарної допомоги та розміщення біженців

Представники молодіжного крила партії «Слуга Народу» ЗеМолодіжка по всій Україні активно долучаються до волонтерських рухів, доставляють гуманітарну допомогу бійцям тероборони, ЗСУ та простим громадянам, допомагають із розміщенням біженців і долучаються до роботи інтернет-військ проти країни-агресора. Розповідаємо про роботу ЗеМолодіжки в різних регіонах країни.

ЗеМолодіжка Київ

Команда ЗеМолодіжки в Києві займається найбільшим координаційним штабом волонтерів, який приймає, сортує та доставляє провіант до ЗСУ, тероборони, Нацгвардії, лікарень, бункерів і всіх людей, які потребують допомоги.

«Об’єднавши свої сили, сили мережі продуктових магазинів “Міксмарт” та сили киян, ми змогли організувати координаційний штаб волонтерів. На даний момент ми вже допомагаємо провізією, амуніцією, засобами першої необхідності жителям міста та захисникам територіальної оборони», – розповів лідер київської ЗеМолодіжки Олександр Кузняк.

ЗеМолодіжка Луганщина

Команда ЗеМолодіжки віддалено займається координацією людей із різних регіонів України, допомагає охочим виїхати з Луганської області та знайти житло тим, хто цього потребує.

«Кожен день розміщуємо в інстаграм-сторінці інформацію про те, де в нас будуть працювати аптеки, медзаклади або магазини, де можна взяти хліб», – розповіла представниця руху ЗеМолодіжки Луганщини Юлія Руденко.

ЗеМолодіжка Миколаївщина

Представники ЗеМолодіжки Миколаївщини розпочали збір підписів до країн НАТО з проханням про встановлення No-Fly Zone (безпольотної зони).

Закрите небо для російської авіації над Україною означатиме, що військові сили НАТО будуть патрулювати повітряний простір над Україною і мають збивати літаки чи гелікоптери-порушники.

«Це необхідно і важливо, оскільки наші військові мужньо боронять Україну та не дають агресору шансу на прорив. Кожна втрачена хвилина – це смерті наших громадян, жінок та дітей, руйнування міст нашої країни. Якщо з кожного куточка світу ми об’єднаємося, то нас обов’язково почують», – сказав лідер Зе!Молодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков.

ЗеМолодіжка Тернопільщина

Представники руху активно долучаються до волонтерської роботи – займаються плетінням маскувальних сіток, готують гарячі обіди для військових і тероборони. Також особисто допомагають автомобілем розвозити необхідні речі та знаходити прихисток для наших військових. 

ЗеМолодіжка Полтавщина

Представники ЗеМолодіжки долучаються до роботи місцевого волонтерського штабу. Зокрема збирають та сортують речі, розвозять їх на автівці тим, хто потребує допомоги. Також забезпечують наших захисників на блокпостах харчуванням, займаються інформаційною роботою, долучаються до діяльності інтернет-військ.

«Також ми займаємося координацією і допомагаємо організовувати евакуацію людей із Пісочина, що в Харківській області, до Полтави. Тут допомагаємо їм розселятися, знаходити житло, піклуємося про тих людей, кому зараз потрібна допомога», – розповіла учасниця руху ЗеМолодіжка Полтавщини Валерія Лейбель.

ЗеМолодіжка Кривий Ріг

Команда задіяна у різних сферах – допомога ЗСУ та теробороні, робота на інформаційному фронті та протидія фейкам російських ЗМІ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy