Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЗеМолодіжка: Дайджест за тиждень

  • 430
ЗеМолодіжка: Дайджест за тиждень

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини допомогли доставити провізію для місцевих жителів, Кривий Ріг долучився до передачі гуманітарної допомоги військовим, команда Києва доєдналася до волонтерської діяльності, а лідер Миколаївщини налагоджує співпрацю з волонтерським об’єднанням.

Детальніше читайте в дайджесті.

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини допомогли доставити провізію місцевим жителям

Благодійний фонд «Support Kherson» на чолі з лідером ЗеМолодіжки Херсонщини Нісаром Ахмадом доставили 20 тонн продукції нашим херсонцям, що перебували в окупації чи змушені були виїхати з рідних міст та сіл, рятуючись від небезпеки через військові дії.

ЗеМолодіжка Кривого Рогу долучилася до передачі гуманітарної допомоги військовим

ЗеМолодіжка Кривого Рогу долучилася до передачі гуманітарної допомоги бійцям з Миколаївського напрямку. Вони привезли продукти та медикаменти, які потім розподіляються серед усіх підрозділів. Також доставили бафи та шапки. Вони зігріють наших бійців на передовій.

Лідер ЗеМолодіжки Буковини був обраний президентом федерації карате

У Чернівецькій області федерацію карате очолив лідер ЗеМолодіжки Буковини Пікулін Олександр. Він є заслуженим тренером України, майстром спорту міжнародного класу з карате, переможцем багатьох національних і міжнародних змагань. Також він має відзнаку Президента України “Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів”.

Лідер ЗеМолодіжки та очільник Миколаївської ОВА налагоджують співпрацю з волонтерським об’єднанням «СпівДія»

Лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков та очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім зустрілися з керівницею «СпівДія» Іриною Туляковою. Поговорили про перезапуск «СпівДії» у Миколаєві, напрямки допомоги прифронтовому Миколаєву та місцевим жителям, а також про молодь і її роль у наближенні нашої перемоги.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy