Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Земля, приватизація, судова реформа і режим paperless: Олександр Корнієнко про законодавчі плани до кінця 5-ї сесії

  • 5249
Земля, приватизація, судова реформа і режим paperless: Олександр Корнієнко про законодавчі плани до кінця 5-ї сесії

До закінчення 5-ї сесії роботи парламенту депутати мають ухвалити низку важливих законопроєктів, необхідних для комплексного впровадження та завершення реформ. Зокрема, йдеться про земельну реформу, приватизацію, реформу правоохоронної сфери та судової системи, старт впровадження режиму paperless та завершення реформи децентралізації.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

«Залишилося 5 пленарних тижнів до закінчення 5 сесії. В нас є дуже багато різних питань, які ми маємо вирішити, щоб вийти на канікули, як і личить відмінникам, із гарним результатом виконаних завдань», – сказав Олександр Корнієнко.

За його словами, у найближчі 2 тижні парламент має намір поставити проміжну крапку в питаннях земельної реформи. Потрібно розблокувати підписання законопроєкту №2194 про земельну децентралізацію, а також ухвалити законопроєкт №2195 про електронні аукціони.

Важливими є питання приватизації, податкової амністії та індустріальних парків. Крім того, планують розглянути низку законопроєктів, що стосуються реформи правоохоронної та судової систем, каже Олександр Корнієнко.

«Реформа правоохоронної сфери – готовий до другого читання законопроєкт про СБУ. Думаю, що до кінця сесії маємо спробувати встигнути його ухвалити. Це, звичайно, і судова реформа, на яку люди очікують найбільше. Маємо той пакет реформ, що реалізується за підтримки наших міжнародних партнерів – зміни по Вищій Раді правосуддя, Вищій кваліфікаційній комісії. І, звичайно, це законопроєкт №5459 про Національне антикорупційне бюро, який вже цього тижня пропонуємо спробувати ухвалити у першому читанні», – повідомив очільник партії «Слуга Народу».

Також парламент працює над законопроєктом №5495 про можливість надання електронних публічних послуг. Саме він допоможе запровадити в Україні режим paperless.

«Сьогодні на Дія саміті презентують абсолютно революційні для України послуги: онлайн-зміна місця реєстрації, онлайн-реєстрація бізнесу, іпотеки для ВПО, цифровий підпис у смартфоні – це взагалі унікальна в світі технологія. Це та реформа, яка дійсно зрозуміла більшості людей, ми її вітаємо і пропонуємо долучатися до неї в плані законодавчої роботи», – заявив Корнієнко.

Він наголосив, що важливим лишається питання завершення реформи децентралізації. Депутати очікують, що упродовж поточної сесії вдасться спрямувати до Конституційного Суду проєкт змін до Конституції в частині децентралізації.

Серед іншого парламент планує працювати над законопроєктами до 30-річчя Незалежності України. Окрему увагу Олександр Корнієнко пропонує зосередити на важливих питаннях щодо статусу кримськотатарського народу.

«Завтра День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Ми теж маємо обов’язково дати цьому місце і час у Верховній Раді», – наголосив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy