ЗеМісцеві в боротьбі: Відновлюємо будинки на Херсонщині, передаємо дрони на передову, забезпечуємо навчальні заклади генераторами
- 132
Депутати і голови громад від «Слуги Народу» працюють над забезпеченням військових необхідною технікою, допомагають деокупованим громадам, дбають про налагодження навчального процесу
Черкащина: Відновлюємо пошкоджені будинки на Херсонщині
Чигиринська громада має результати в межах національної програми відбудови «Пліч-о-пліч» і продовжує відновлювати приватні домоволодіння в селі Іванівка, які постраждали під час окупації. Голова Чигиринської громади Віктор Харченко разом з працівниками комунальних підприємств Чигиринської міської ради розповіли про роботи з відновлення.
Вже другий обʼєкт здала Чигиринська міська територіальна громада, відновивши будинок родині херсонців, який постраждав внаслідок російської збройної агресії.
«Холодну осінь та морозну зиму мешканці цього відновленого помешкання будуть зустрічати, як то кажуть, в теплі та добрі, а, головне, під українським небом. Я щиро вдячний кожному, хто не лишився осторонь та вирушив у наш український незламний Херсон, щоб допомогти із відбудовою. Наша сила в людяності, взаєморозумінні та підтримці один одного», – розповідає Віктор Харченко.
За словами начальниці Черкаської РВА Валерії Бандурко, на сьогодні вже відремонтовано 40 будинків, а ще чотири об’єкти перебувають у роботі. Робітники з Чигиринської громади виконують покрівельні роботи та ремонтують пошкоджені стіни. Спеціальна бригада з Червонослобідської громади докладає свої зусилля для відновлення інфраструктури села.
Вінниччина: Передаємо у навчальні заклади генератори
17 генераторів, придбаних у межах програми EU4Skills, передали до закладів професійної та професійно-технічної освіти Вінниччини. Один з генераторів доправили й у Вінницьке професійне училище №42. Поінформувала про це Тетяна Каменщук, депутатка Вінницької облради від партії «Слуга Народу» та директорка училища.
«Один виклик для навчальних закладів регіону – організувати стабільний навчальний процес в умовах можливих відключень електроенергії. Дякуємо всім, хто продовжує працювати та щодня наближає нашу перемогу!» – говорить Тетяна Каменщук.
Передачу генераторів організувала Вінницька обласна військова адміністрація.
«Підтримка професійно-технічної освіти є особливо важливою, адже попит на висококваліфікованих фахівців продовжує зростати, особливо в умовах війни», – сказав голова ОВА Сергій Борзов.
Житомирщина: Забезпечуємо військових технікою
Черговий вантаж для ЗСУ від Житомирщини – 12 сучасних безпілотників, – придбали та відправили на передову за сприяння депутата Житомирської обласної ради від партії «Слуга Народу» Олександра Ющенка.
«Ми придбали для наших військових 12 БПЛА – DJI Mavic 3 pro, з яких 2 вже передали кінцевому отримувачу. Віримо в нашу Перемогу і в те, що кожен дрон – це значний вклад у повернені української землі, це врятоване життя побратима і мінус не один російський окупант», – говорить Олександр Ющенко.
Чернігівщина: Підтримуємо захисників на передовій
Ніжинська громада продовжує піклуватись про своїх земляків-військовослужбовців та підтримувати їх щодня. За сприяння Валерія Гавриленка, депутата Ніжинської міської ради від «Слуги Народу», військовим передали черговий вантаж зі смаколиками та медикаментами.
«Привітали наших захисників та захисниць, мужніх та сильних воїнів, які щодня виборюють свободу та незалежність нашої країни, які дбають про нашу безпеку 24/7, а ми, своєю чергою, намагаємося дбати про них. Цього разу врахували настання холодів і додали в посилки льодяники, антибіотики та вітаміни», – сказав Валерій Гавриленко.
Полтавщина: Виготовляємо дрони для бійців
За ініціативи депутатки Полтавської райради та учасниці руху «Зе!Жінки» Анжели Прушковської, одна з десантно-штурмових бригад отримала наземний дрон «Ratel».
«Цей наземний дрон здатний нести на собі до 100 кг корисного навантаження зі швидкістю 30 км/год. Автором проєкту є Тарас Остапчук, який до війни займався цивільними інфраструктурними проєктами. Зараз, разом з його військовими побратимами, він організував виробництво дронів. У планах є виробництво різних модифікацій — розвідка, транспортування амуніції, мінування та інші», – розповіла Анжела Прушковська.
Також вона відвідала виробництво, що наразі фінансується волонтерами в кооперації з державою. Депутатка поспілкувалася з військовими, які відзначили ефективність наземних дронів й хочуть, щоб таких платформ на фронті було якомога більше.