Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЗеМісцеві в боротьбі: Передаємо військовим техніку та ліки, дбаємо про поранених захисників і переселенців

  • 242
ЗеМісцеві в боротьбі: Передаємо військовим техніку та ліки, дбаємо про поранених захисників і переселенців

Депутати від партії «Слуга Народу» долучаються до передачі бійцям необхідної техніки, спорядження та медикаментів, ініціюють надання допомоги переселенцям, сприяють роботі медичних закладів.

Тернопільщина: Передали розвідникам безпілотник

За сприяння команди «Слуга Народу» Тернопільщини ще один дрон передали бійцям на передову. Безпілотник отримали військові одного з розвідувальних підрозділів ОК «Схід».

Окрім розвідки вони організували центр підготовки операторів дронів. «Mavic 3» як один з найбільш популярних дронів у наших військових, їм був дуже потрібен, розповів голова обласної організації партії «Слуга Народу» у Тернопільській області Володимир Гевко.

«Раді, що змогли реалізувати їхнє прохання. Дрони придбали за кошти благодійників під час заходів на підтримку України у США», — сказав Володимир Гевко.

Вінниччина: Відвезли на передову допомогу від земляків

Військові, які звільняють Херсонщину, отримали допомогу від земляків із Могилів-Подільської громади. Вантаж вдалося зібрати завдяки єдності громади, волонтерів та сприяння голови Могилів-Подільської громади від «Слуги Народу» Геннадія Глухманюка.

«Волонтери Роман Пастущак і Микола Заремба повернулись від наших захисників, що звільняють Херсонщину. Усе доставили вчасно. Продукти харчування, солодощі, теплий одяг, каремати, засоби гігієни, ліки, маскувальні сітки», — говорить Геннадій Глухманюк.

Донеччина: Підтримали переселенців з Маріуполя

Маріупольці пільгових категорій – багатодітні сім’ї та люди з інвалідністю, що звернулись за допомогою до Дніпровського центру «ЯМаріуполь», отримали допомогу у вигляді матраців, постільної білизни, дитячих підгузок, рушників, ковдр, спальних мішків, подушок та посуду.Про це розповів керівник «ЯМаріуполь Дніпро», голова фракції «Слуга Народу» у Маріупольській міській раді Олександр Халявінський.
Допомогу отримали від благодійників.

«Як керівнику Центру мені вдалось зв’язатись з волонтерами та подати заявку на отримання допомоги. Зараз усе отримане ми надаємо маріупольцям пільгових категорій, а пізніше охопимо допомогою й інші категорії переселенців. Додам, що усі гуманітарні набори розраховані на кожного члена сім’ї», – розповів Олександр Халявінський.

Дніпропетровщина: Облаштували палату для захисників

У Магдалинівській громаді, яку очолює представник «Слуги Народу» Володимир Дробітько, облаштували палату для реабілітації українських воїнів.

«Завдяки проєкту палата оснащена сучасними електричними функціональними медичними ліжками та іншим медобладнанням, яке необхідне для гідної реабілітації військовослужбовців, котрі отримали поранення під час бойових дій. Дякую всім причетним! Разом до перемоги!» — поділився Володимир Дробітько, селищний голова Магдалинівки.

Представники команди «Слуга Народу» Дніпропетровщини повсякчас допомагають медичним закладам регіону, аби у них було все необхідне для належної меддопомоги нашим пораненим бійцям та цивільним.

Хмельниччина: Забезпечили військових ліками

Представники команди «Слуга Народу» на Хмельниччині спільно з волонтерами та партнерами долучилися до передачі ліків для бійців східного напрямку.

Захисників забезпечили перев‘язувальними матеріалами для бійців та медикаментами для військових шпиталей.

«Наша команда, об’єднавши зусилля з колегами-волонтерами, продовжує сприяти допомозі військовим, цього разу спрямували ліки для наших бійців», – зазначив партієць Олександр Кондратюк.

Кривий Ріг: Допомогли медзакладу продуктами

Криворізький онкологічний диспансер – потужний заклад, що забезпечує профілактику, діагностику, лікування хворих на рак городян. І, як і всі лікарні, що мають великий стаціонар, потребують постійного і масштабного забезпечення.

Медики звернулись за підтримкою до «Слуги Народу». І днями народні депутати України Юрій Корявченков та Олена Криворучкіна долучились до доставки до закладу особливого «замовлення» – харчових продуктів, побутової хімії, а також засобів медпризначення. Це – частина великого вантажу, який до нашого міста відправили благодійники.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy