Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЗеМісцеві в боротьбі: будуємо нові спорткомплекси, амбулаторії, боремося з тіньовим бізнесом

ЗеМісцеві в боротьбі: будуємо нові спорткомплекси, амбулаторії, боремося з тіньовим бізнесом

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво нових фізкультурно-оздоровчих комплексів, готують до відкриття нові медичні амбулаторії, борються з тіньовим бізнесом та реформують заклади освіти.

Харківщина: Будуємо новий фізкультурно-оздоровчий комплекс

У  межах програми Президента «Велике будівництво» в Чугуєві  розпочалося будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Найближчим часом на територію комплексу проведуть водопровід, побутову каналізацію та мережу теплопостачання. Згодом зведуть каркас, а в цей час паралельно проводитимуться роботи з упорядкування території.

Голова фракції «Слуга Народу» у Харківській обласній раді Ігор Захарченко зазначає, що будівництво ФОКу вирішить питання, де займатися спортом молоді, адже через відсутність такого спортивного комплексу в Чугуєві деякі футбольні команди змушені їздити на тренування до Харкова.

«Програма Президента «Велике будівництво» покликана змінити і покращити інфраструктуру міст та селищ. Яскраво це видно на прикладі нового ФОКу в Чугуєві, на спорудження якого чекали десятки років. Після побудови він буде доступний для всіх жителів укрупненого Чугуївського району. А в новій будівлі можна буде проводити змагання як обласного, так і районного рівнів», – зазначає Ігор Захарченко.

Житомирщина: Готуємо до відкриття нову амбулаторію

На Житомирщині завершено будівельні роботи в амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Амбулаторія на території Гришковецької громади вже четверта, що готується цього року до відкриття в межах програми Президента «Велике будівництво».

Загалом протягом 2020-2021 років в області завершено роботи вже на 13 таких об’єктах.

Сучасний медичний заклад у смт Гришківці Бердичівського району прийде на заміну маленькій амбулаторії, що була розташована у приміщенні, збудованому майже 70 років тому. Вона не відповідала сучасним вимогам. Тому мешканці прилеглих сіл змушені були їздити на обстеження до районного центру.

Найближчим часом – після завершення робіт з благоустрою та оформлення всіх необхідних дозволів – нова амбулаторія почне працювати. Вона обслуговуватиме близько 5 тисяч людей, які вже підписали декларації з лікарем.

Амбулаторія буде забезпечена усім необхідним медичним обладнанням, комп’ютерною технікою, меблями відповідно до табеля оснащення, затвердженого МОЗ.

В сучасній будівлі є кабінет лікаря, лабораторія, маніпуляційна, кабінети щеплень і здорової дитини. Також забезпечено доступ до високошвидкісного інтернету для надання телемедичних послуг.

Херсонщина: Дбаємо про якісну освіту

Профільні навчальні кабінети, кваліфікований педагогічний склад, сучасне навчальне обладнання – такими мають бути умови для учнів у освітніх закладах Херсонщини. Про розвиток освіти в області йшлося на обласному форумі «Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини», участь у якому взяли представники партії «Слуга Народу».

За словами першого заступника голови обласної ради, керівника виконавчого апарату Юрія Соболевського, на часі – трансформація мережі закладів загальної середньої освіти відповідно до реформи «Нова українська школа».

 «Саме зараз, в умовах завершення навчального року, варто проаналізувати можливості територіальних громад брати відповідальність за навчання наших дітей, а отже, інвестувати у майбутнє Херсонщини. Наше завдання – своєчасно підготувати заклади до організації навчального процесу у новому навчальному році та зберегти і примножити кращий освітянський досвід», – зазначив Юрій Соболевський.

Він також звернув увагу на те, що у деяких територіальних громадах батьки стурбовані оптимізацією, наслідком якої є ліквідація шкіл.

«Наразі законодавчо це є зоною відповідальності голів територіальних громад. Переконаний, що ми маємо знайти баланс між запитами громади та реальними можливостями щодо задоволення таких запитів. Та пам’ятати, що наші діти живуть у ХХІ сторіччі, тому мають отримувати сучасні, якісні та доступні освітні послуги. Слід припинити провокативні дискусії щодо того, що повну загальну середню освіту можна надавати без відповідної освітньої інфраструктури. Крейда та дошка сьогодні не можуть бути ефективними атрибутами якісної шкільної освіти. Профільні навчальні кабінети, кваліфікований педагогічний склад, сучасне навчальне обладнання – це невід’ємні атрибути сучасної освіти», – наголосив Юрій Соболевський.

Він додав, що в інфраструктуру освіти необхідно інвестувати кошти громад, і тоді молодь залишатиметься жити і працювати на Херсонщині.

Волинь: Боремося з тіньовим бізнесом

Провести рейди на лісопильних підприємствах та ліквідувати незаконний тіньовий бізнес у лісовому господарстві – таке доручення дала голова Камінь-Каширської районної ради від «Слуги Народу» Ольга Ващук під час засідання комісії райдержадміністрації. За оперативними даними, перевірено понад 60 лісопильних об’єктів, серед яких виявлені непоодинокі факти правопорушень.

 «Розв’язати наявну проблему можна лише скоординованими зусиллями. Але першочергово до роботи спеціальних робочих груп потрібно активно залучати голів територіальних громад і старостинських округів. Не варто забувати, що йдеться про вагомі додаткові надходження до місцевих бюджетів. Здійснюючи відповідні заходи, ми в жодному разі не намагаємося обмежити права власників лісопильних об’єктів. Просто всі, хто займається будь-якою незаконною діяльністю, повинні нести покарання відповідно до закону. Тому якщо бажаєте працювати – будь ласка! Узаконюйте свою зайнятість, створюйте легальні робочі місця та сплачуйте податки», – зазначила Ольга Ващук.

Відтак, компетентні служби та органи місцевого самоврядування мають провести детальний аналіз щодо осіб, які мають лісопильні станки та займаються цією діяльністю; встановити терміни легалізації діяльності, а в разі відмови власників пилорам працювати у правовому полі залучатимуть інспекторів управління Держпраці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy