Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Земельні реформи невідворотні — «Слуга Народу»

  • 7629
Земельні реформи невідворотні — «Слуга Народу»

Земельна реформа в Україні відбудеться і в силах чинної влади зробити її найкращим чином.

Про це в ефірі телеканалу «Украіна 24» наголосив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Він нагадав, що два роки тому відбулась електоральна революція і реформи чинної влади, яку обрав народ, відбудуться попри всі перепони опозиції.

«Шляху назад немає. Хоче опозиція того чи ні. Окреме питання, що робити, коли 3 млрд грн на референдум щодо землі буде витрачено, а явки не буде. Я не вірю, що за рік, коли запрацює ринок землі і люди зрозуміють, що це таке і припинять боятися цього, вони потім підуть на референдум забороняти самим собі продавати свою землю. Землю, яку вони за цей час продаватимуть, отримуватимуть з неї орендну плату», — зазначив голова партії.

Як наголосив Олександр Корнієнко, реформа йде і її не зупинити.

Водночас він звернув увагу на те, що реформа робилася виключно у співпраці з зацікавленими сторонами. Усі рішення обговорювались з громадами, людьми, представниками асоціацій міст.

«Були колеги, які казали спочатку про велику концентрацію земель в одних руках, про допуск іноземців до ринку землі, щоб більше грошей заходило. Але ми зрозуміли, що народ неготовий і ми пішли на обмеження по іноземцях, по концентрації», — сказав він.
Також Олександр Корнієнко спростував всі закиди у брехні щодо землі.

Так, на сьогодні земля продається на доступних українських сайтах в інтернеті, проте це нерегульований та нецивілізований ринок. Якщо ви представник агрохолдингу, дрібний фермер або хочете просто вирощувати малину і продавати її, можете спокійно за 2 тис. дол. купити собі землю, взяти в користування на 50 років. Але, щоб зупинити це, ми і відкриваємо цивілізований ринок землі, підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy