Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Зелене світло» вирішенню проблем: Павло Сушко про створення держслужби у справах дітей

  • 11113
«Зелене світло» вирішенню проблем: Павло Сушко про створення держслужби у справах дітей

Зі створенням урядом Державної служби України у справах дітей розпочинається налагодження ефективної системи захисту прав дітей. Про це заявив заступник керівника фракції «Слуга Народу» Павло Сушко.

Рішення про створення спеціального центрального органу виконавчої влади ухвалив сьогодні уряд.

«Це надасть “зелене світло” налагодженню ефективної системи захисту прав дітей та комплексному вирішенню проблем у цій сфері. Ми як народні обранці й ініціатори створення служби уважно будемо стежити за процесом її формування та налагодження діяльності. Це лише початок великого шляху», – зазначив він.

За його словами, Держслужба працюватиме над формуванням і реалізацією держполітики у сфері усиновлення та захисту прав дітей. Завдяки новій службі створять дієву систему моніторингу неблагополучних сімей, надання реальної допомоги сім’ям в складних життєвих обставинах, забезпечення оперативного ухвалення рішень в інтересах дитини, підтримки усиновлення та розвитку сімейних форм виховання.

«За роки незалежності була повністю зруйнована система захисту дітей. Фактично зараз не існує жодного інституту моніторингу неблагополучних сімей та з попередження насильства щодо дітей», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy