Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Зе!Жінки»: в Україні створюють широку мережу шелтерів для постраждалих від насильства

  • 9473
«Зе!Жінки»: в Україні створюють широку мережу шелтерів для постраждалих від насильства

Створення широкої мережі шелтерів для постраждалих від насильства дозволить забезпечити їм безпечне місце перебування та надати комплексну юридичну, медичну та психологічну допомогу.

Про це заявила політична лідерка руху «Зе!Жінки» та народна депутатка України Марина Бардіна.

«У державному бюджеті на 2021 рік було передбачено 274,2 млн гривень для розширення мережі спецслужб підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства. Гроші спрямували на створення та покращення діяльності цих служб, зокрема притулків, денних центрів, консультативних служб, придбання автомобілів для мобільних бригад при притулках», – розповіла вона.

У результаті 124 громади отримали кошти для реалізації зазначених цілей, з них 101 громада завершила реалізацію субвенції, інші – надалі розбудовуватимуть центри у 2022 році.

«Сьогодні ми вже маємо приклади злагодженої роботи представників влади та учасниць руху “Зе!Жінки” на місцях: такі притулки вперше з’являться у Житомирській, Черкаській, Івано-Франківській, Чернігівській, Сумській та Черкаській областях», – зазначила Марина Бардіна.

Також створюється консультативна служба, щоб люди знали, як реагувати на випадки домашнього насильства, а також для надання первинної психологічної підтримки, інформування про можливості отримання послуг від інших суб’єктів.

Як зауважила Марина Бардіна, програма триватиме й у 2022 році – у Держбюджеті вже заплановано 235,9 млн грн на цю субвенцію.
«Це важливо, адже у таких шелтерах постраждалі особи зможуть знайти підтримку і захист, і їм не треба боятися, що вони залишаться на вулиці. Також пам’ятайте, що насильство – це не норма, і про нього не можна мовчати», – наголосила політична лідерка руху.

Приклади притулків:


Красилівщина, Хмельницька область:

Денний центр у Калуші, Івано-Франківська область:

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy