Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Жінки в територіальній обороні: Як представниці жіночого крила партії готуються захищати свої регіони

  • 10376
Зе!Жінки в територіальній обороні: Як представниці жіночого крила партії готуються захищати свої регіони

Загроза можливого вторгнення на територію нашої держави агресора підштовхує нас усіх зміцнювати тили й організовувати надійний захист від потенційної небезпеки. Змін тільки в армії в умовах ескалації недостатньо. Захист України – це спільний обов’язок її громадян і кожен має знати свою роль.
Зе! Жінки вступають до лав територіальної оборони, щоб допомагати військовим забезпечити надійний захист кожного населеного пункту від можливої агресії.

Катерина Чегаринська, лідерка руху «Зе!Жінки» в Одеській області

Жінка вважає, що в умовах гібридних загроз зі сторони агресора потрібно посилювати обороноздатність країни.

«Із часів свого заснування Одеська область була мирним, багатонаціональним та спокійним регіоном, осередком взаємоповаги та злагоди. Також зараз на кордонах України склалася дуже напружена ситуація, а вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу», – каже Катерина Чегаринська.

На її думку, готовність стати на захист своєї країни – це тест на реальний патріотизм.

«Я вірю в нашу армію, у наших дипломатів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний досвід, щоб відстояти нашу державу. Також вирішила підтримати батальйони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Я вступаю до тероборони, бо це мій прямий обов’язок. Саме зараз настав час здати іспит на патріотизм. Я проти війни, але впевнена, що ворогу маю дати відсіч», – говорить Катерина Чегаринська.

Наталія Назаренко, учасниця жіночого крила «Зе!Жінки» партії «Слуга Народу», Чернігівська область

Наталія Назаренко з дитинства цікавилася політикою. Згодом це захоплення переросло в активну життєву та патріотичну позицію. Вона завжди намагалася бути в центрі подій своєї ОТГ та України.

Наталія розповідає, що дізналася про створення добровільних сил територіальної оборони від колеги, ветерана ООС/АТО.

«Я погодилася, ні секунди не роздумуючи. Адже це шанс показати свою любов до батьківщини реальними вчинками, а не на словах. У нашій Дмитрівській ОТГ уже було проведено навчання з ознайомлення та користування вогнепальною зброєю та надання першої медичної допомоги», – говорить Наталія Назаренкою.

За її словами, лише тримаючи зброю в руках, відчула справжній жах від того, що може статися в разі вторгнення.

«Переглядаючи фільми про Другу світову війну, я навіть не могла собі уявити, що нам доведеться знову все це пережити. Я – жінка, вчителька англійської мови місцевої Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., але я до останнього подиху захищатиму свою родину, своє селище, свою Україну», – розповідає Наталія Назаренко.

Ірина Чаленко, учасниця жіночого крила «Зе!Жінки» партії «Слуга Народу» 

Ірина Чаленко – цивільна людина без військового досвіду, державний службовець місцевого самоврядування, у минулому – депутат селищної ради.

Жінка говорить, що рішення приєднатися до сил територіальної оборони ЗСУ та підписати контракт – ухвалила зважено і швидко.

«Я достатньо вмотивована громадянка України, і хочу захистити свою домівку, сім’ю, країну. Знаю, що таких багато», – говорить Ірина Чаленко.

Ірина закликала інших жінок ставати на захист своїх домівок і своєї країни.

«Сьогодні українці стають на захист держави незалежно від місця проживання, професії, віку чи статі. Уже восьмий рік наша ціль – це мир. Заради нього ми готові дати гідну відсіч кожному, хто захоче принести на наші землі війну. Ми готові до спротиву. Приєднуйтеся! Ставайте пліч-о-пліч із нами до лав тероборони! Ніякої паніки, лише впевненість у тому, що все буде Україна. Слава Україні!», – сказала вона.

Олена Шехтерлє, учасниця жіночого крила «Зе!Жінки» партії «Слуга Народу»

На думку Олени Шехтерлє, кожен свідомий громадянин має робити свій вклад у розвиток країни і її оборону. 

«Я люблю Україну за те, що вона унікальна, у нас прекрасна природа, талановиті люди у всіх сферах. Єдине, чого нам не вистачає – самовизначеності. Ми маємо пишатися тим, що ми є українцями. Ми маємо невичерпні запаси корисних копалин, інтелектуальних ресурсів. Наша країна багата у всіх напрямах. Я бажаю всім українцям самовизначеності й можливості брати відповідальність за кожен свій день, прожитий на благо нашої країни», – каже Олена Шехтерлє.

На її думку, захист тилу може бути не менш важливий за боротьбу на передовій.

«Я не можу просто сидіти вдома і слухати телевізор, я хочу бути корисною своїй країні. Хочу особисто докласти зусиль, щоб захистити свій дім. Не лише чоловіки мають ризикувати життям, охороняючи нас на передовій. Тут, у тилу, ми теж можемо зробити багато корисного, щоб підвищити обороноздатність нашої держави», – каже депутатка.

Нагадаємо, згідно із законом про основи національного спротиву, з 1 січня в державі розгорнули сили територіальної оборони, до яких можуть долучитися охочі захищати свою країну.

Територіальна оборона – це сила, яка має змусити ворога не допускати навіть думку про широкомасштабну атаку на Україну.

Приєднуйтеся до сил територіальної оборони. Разом зробимо Україну сильною як ніколи!

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy