Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Жінки» розпочали серію регіональних конференцій з безбар’єрності

  • 438
Зе!Жінки» розпочали серію регіональних конференцій з безбар’єрності

Зе!Жінки» розпочали серію регіональних конференцій з безбар’єрності — першими областями стали Дніпропетровська, Житомирська та Київська.

«Після нашої перемоги питання безбар’єрності міського простору набере неабияких обертів. Ми повинні усвідомлювати, що після війни в нашій країні буде багато ветеранів з інвалідністю. Тому безбар’єрність на рівні з безпекою та енергоефективністю стане одним з важливих принципів у процесі відновлення України», – зазначила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Безбар’єрність – явище значно ширше за формальний пандус біля поодинокого під’їзду. Це питання виживання та якості життя водночас. Це про доступ до інформації та цифрових послуг, освіти та можливості знайти роботу, зазначають представники Руху.

Тож, один за одним, у всіх регіонах України пройде захід, де у форматі двох панельних дискусій обговорять теми:
• Чому безбарʼєрність – важливе питання.
• Чому воно стосується всіх людей та всіх сфер життя.
• Які рішення для впровадження безбар’єрності приймають місцеві органи влади, щоб зробити нашу реальність у містах/громадах безбарʼєрною.
• Регіональні плани щодо безбарʼєрної відбудови України.

Серед учасників конференції з безбарʼєрності – народна депутатка, голова політичної партії «Слуга Народу», голова комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, яка розповідає про законодавчі зміни у містобудівній реформі, що стосуються подолання безбар’єрності.

Також у заході бере участь команда Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Представники Міністерства в кожній області країни розкажуть про відновлення інфраструктури: можливість будувати її безбарʼєрною для людей з інвалідністю, сімей з малими дітьми та інших представників маломобільних груп населення.

У межах конференції «Безбарʼєрна Україна» по всій країні презентують «Довідник безбар’єрності» – гід з толерантної взаємодії, створений за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Безбар’єрне та відкрите суспільство, де кожен відчуває, що до нього ставляться з повагою попри будь-які ознаки й статуси, та знає, що у нього є рівний доступ до можливостей, – це те, до чого ми прагнемо і повинні розвивати, переконані Зе!Жінки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy