Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Зе!Жінки»: дайджест за тиждень

«Зе!Жінки»: дайджест за тиждень

Стамбульська конвенція, курси політичного лідерства, відкриття центру для постраждалих від насильства. Читайте, що встигли зробити «Зе!Жінки» за тиждень.

Відкрили центр для постраждалих

На Хмельниччині у місті Красилів відкрили центр для постраждалих від домашнього насильства. Тут є все для комфортного перебування: кухня, побутова техніка, кімнати для дітей. Одночасно тут надаватимуть психологічну, юридичну та соціальну допомогу. Центр відкрито завдяки сприянню Першої леді Олени Зеленської та команди «Зе!Жінки».

Перелік професій військовозобов’язаних

Марина Бардіна про перелік професій військовозобов’язаних: список треба переглянути.

Також народна депутатка України розповіла, що у Міноборони ініціювали цифровізацію процесу ставання на військовий облік, аби громадянки не витрачали час на зайву бюрократію.

Стамбульська конвенція 

Що дасть Україні ратифікація Стамбульської конвенції та як вона протидіє домашньому насильству? Україна підписала цей документ 10 років тому – у 2011 році, і навіть брала участь в його розробці, але досі не ратифікувала. Причина – міф стосовно терміну «гендер», що міститься у положеннях конвенції. 

Політичне лідерство: навчання

Триває реєстрація на онлайн-курс про жіноче політичне лідерство. Курс складається з відеолекцій та розповідає про особистий бренд, протидію сексизму, планування виборчої кампанії, гендерно-чутливі проєкти і не тільки.

Форум жіночого лідерства

«Зе!Жінки» Житомирщини включаються до активностей цього року! Стартували з наради за участю депутатської групи «Рівні можливості», Департамента соцзахисту та Департамента культури і молоді.Тема зустрічі: проведення Форуму жіночого лідерства. Склали детальний план заходу, поставили акценти та говорили про медійні заходи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy