Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Жінки: Дайджест за тиждень

Зе!Жінки: Дайджест за тиждень

На Закарпатті відбулася обласна зустріч руху «Зе!Жінки», а у Кропивницькій міськраді у регламенті з’являться фемінітиви. Читайте детальніше, що встигли зробити «Зе!Жінки» за тиждень, у нашому дайджесті.

Зустріч Зе!Жінок на Закарпатті

Перша обласна зустріч руху «Зе!Жінки» відбулася на Закарпатті. На заході учасниці запланували втілення спільних проєктів у 2022 році, а також говорили про впровадження політики рівності у регіоні.

Фемінітиви у Кропивницькій міськраді

Завдяки місцевій лідерці Зе!Жінок Анні Зарічній у регламенті Кропивницької міськради з’являться фемінітиви. Це друге місто в Україні, яке може похвалитися таким регламентом.

Економічний паспорт

Зе!Жінки розпочали кампанію на підтримку ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо впровадження економічного паспорта. Тут і тут розповідаємо, чому цей проєкт важливий.

Руйнуємо стереотипи

Рух «Зе!Жінки» розпочинає інформаційну кампанію до Дня закоханих #ЗеЖінки_країна_рівних_можливостей, у якій руйнуватимемо стереотипи у стосунках. Більше на нашій сторінці у Facebook.

https://www.facebook.com/zezhinky

Боротьба з сексизмом і пропагандою

«Заява Путіна – це пропаганда насильства з вуст російського президента», – політична лідерка руху «Зе!Жінки» та народна депутатка України Марина Бардіна прокоментувала вислів Путіна про «красавицу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy