Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Жінки Буковини долучаються до роботи цілодобового гуманітарного штабу області

  • 641
Зе!Жінки Буковини долучаються до роботи цілодобового гуманітарного штабу області

У Чернівецький області працює цілодобовий Гуманітарний штаб Буковини. Там збирають, сортують та відправляють до регіонів із найскладнішою ситуацією товари першої необхідності: їжу, воду, ліки, одяг і взуття, постільну білизну, засоби гігієнти, дитяче харчування тощо. До роботи штабу активно долучаються і представниці руху «Зе!Жінки» у Чернівецькій області.

Усі вантажі, які приймає Гуманітарний штаб Буковини, обліковуються і фіксуються, аби точно знати, які товари є в наявності, а в яких є потреба. Гуманітарна допомога надходить з усього світу – Італії, Іспанії, Румунії, Франції, Австрії, Німеччини, Туреччини та інших країн, а також від громад в Україні.

«Гуманітарний штаб працює цілодобово. Були ночі, коли відправляли до 60 тонн гуманітарної допомоги. Вантажі направляємо по всій країні до українців Миколаївської, Донецької, Київської, Чергівської, Сумської та Харківської та інших областей», – розповіла лідерка руху «Зе!Жінки» в Чернівецькій області, депутатка Чернівецької обласної ради Леся Палагнюк.

У Гуманітарному штабі Буковини також роздають безкоштовний одяг та взуття для переселенців. Одяг роздається за адресою: вул. Небесної Сотні, 6.

За словами Лесі Палагнюк, Зе!Жінки крім роботи в штабі також допомагають із поселенням біженців, збирають допомогу по райцентрах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy