Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Зе!Молодіжка» стартувала! «Зшиваємо» країну та створюємо соціальні ліфти

  • 16937
«Зе!Молодіжка» стартувала! «Зшиваємо» країну та створюємо соціальні ліфти

Молодіжний політичний рух «Зе!Молодіжка» зарядить партію новою енергією, допоможе «зшити» країну та створить соціальні ліфти для молоді. Про це заявив голова руху, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Санченко під час презентації «Зе!Молодіжки» на ХІ з’їзді партії «Слуга Народу».

«Нас усіх об’єднують цінності Президента. Фраза «Кожен із нас Президент» означає, що треба думати глобально. Тому наші координатори будуть займатися розвитком освітніх напрямків на національному та регіональному рівнях. «Кожен із нас Президент» означає втілювати справжні власні зміни на локальному рівні. Це означає «зшивати країну», тому в рамках «Зе!Молодіжки» ми будемо втілювати програми обміну зі Сходу на Захід, із Заходу на Схід, і так по всій країні», – розповів народний депутат.

На з’їзд приїхали молодіжні лідери з усієї країни, які вже встигли створити регіональні «Зе!Молодіжки». Цей рух вже є частиною політичного процесу, реальним соціальним ліфтом, – наголошує Олександр Санченко.

Він також закликав активну молодь у регіонах долучитися до «Зе!Молодіжки», подавши заявку.

«Найближчим часом ми займатимемося кадровим наповненням «Зе!Молодіжки» в містах, ОТГ, районах і селищах. Наша мета – стати найбільшою молодіжною організацією України», – підсумував голова молодіжного руху.

Олександр Санченко також нагадав, що вже незабаром буде ухвалено законопроект під номером 3718 «Про основні засади молодіжної політики», який «Слуга Народу» разом з лідерами «Зе!Молодіжки» планує імплементувати в усіх регіонах.

Нещодавно Президент Володимир Зеленський затвердив Національну молодіжну стратегію до 2030 року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy