Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЗеМолодіжка: Щотижневий дайджест

  • 179
ЗеМолодіжка: Щотижневий дайджест

ЗеМолодіжка Херсонщини відвідала рідне місто та доєдналася до допомоги місцевим жителям

Цього тижня БФ «Support Kherson» на чолі з його головою та лідером ЗеМолодіжки Херсонщини Нісаром Ахмадом, відвідали рідне місто Херсон. Роздали продукти харчування та питну воду, яка зараз вкрай необхідна місцевим жителям. Також до команди Херсонщини з допомогою долучилися лідер ЗеМолодіжки Миколаївщини Раміль Агабеков та волонтерська спільнота СпівДія.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02XVbgZimmfP1F7UnSqrxVyUbiPVS3qBFQuF5LWypptyacXECz6cwytQtEWBmwpB8wl&id=100064366461828

ЗеМолодіжка Кривого Рогу допомогла доставити провізію на Харківщину

Команда ЗеМолодіжки Кривого Рогу відправилась у східному напрямку: Ізюм, Краматорськ та прилягаючі до них села. За допомоги народних депутатів партії «Слуга Народу» Юрія Корявченкова та Олени Криворучкіної, прихильники отримали 50 продуктових пакунків, які змогли передати людям, що потерпають від війни кожного дня.

Прихильники ЗеМолодіжки Донеччини підтримують вимушених переселенців

Лідерки ОТГ ЗеМолодіжки Донеччини Катерина Каменюк та Діана Васюкова другий тиждень поспіль допомагають своїм землякам отримати теплі ковдри, спальники, подушки, матраци. Завдяки співпраці лідерок з партнерами, допомогу отримали вже понад 300 ВПО з Донеччини.

ЗеМолодіжка Закарпаття допомагає вимушеним переселенцям ближче познайомитися з Ужгородом

Прихильники Закарпаття провели екскурсію для ВПО Ужгородом, а саме з Липовою алеєю, набережними, щоб українці з різних областей України комфортніше почували себе у новому місті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy