Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Молодіжка проводить табір «Зе!Кемп» у Скадовську

  • 17796
Зе!Молодіжка проводить табір «Зе!Кемп» у Скадовську

Молодіжне крило партії «Слуга Народу» «Зе!Молодіжка» проводить триденний табір «Зе!Кемп» у Скадовську на Херсонщині. Захід зібрав близько 300 представників руху з усіх областей України.

Під час офіційного вікриття Зе!Кемпу голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко заявив, що цей табір має стати щорічним майданчиком для обговорення та напрацювання майбутніх змін.

«Зе!Кемп закладе фундамент для того, щоб ми наступного року зібралися вдесятеро більшою командою та щоб цей форум був щорічний, дуже чисельний і був спрямований на продукування та обговорення змін, які молодь може втілювати в майбутньому», – сказав очільник політсили.

На учасників Зе!Кемпу чекають леції з комунікацій, публічних виступів, проєктного менеджменту та лідерства, філософський клуб, а також квести та вечірки. Змінотворці працюватимуть над власними проєктами, присвяченими темам економіки, держави та суспільства.

Усі учасники Зе!Кемпу пройшли експрес-тестування на коронавірус.

Голова Зе!Молодіжки, народний депутат Олександр Санченко заявив, що одна з основних цінностей молодіжного крила партії – зшивання країни.

«Одна з цінностей, які транслює наша партія та Президент Володимир Зеленський – це зшивання країни. Нас занадто довго роз’єднували, наша велика місія – посприяти тому, щоб зшити країну змістовно, щоб бути разом. Бо ми єдина країна», – наголосив Олександр Санченко.

Участь у відкритті табору також взяли очільник Херсонської ОДА Сергій Козир, голова обласної партійної організації «Слуга Народу» на Херсонщині Юрій Соболевський, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, народні депутати від «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy