Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Зе!Молодіжка»: підсумки 2021 року та плани на наступний

«Зе!Молодіжка»: підсумки 2021 року та плани на наступний

«Зе!Молодіжка» – потужне ком’юніті активних та креативних людей, об’єднаних ідеями та принципами Президента Зеленського. За цей рік молодіжному крилу «Слуги Народу» вдалося чимало: масштабний Зе!Кемп у Скадовську, сотні втілених проєктів, залучення 3 тис. прихильників з усієї країни, власні ютуб-шоу та багато іншого. На наступний рік – плани ще амбітніші. Деталі розповідає народний депутат від «Слуги Народу», голова «Зе!Молодіжки» Олександр Санченко.

Про що наша діяльність

Ми безпосередньо займаємося молодіжною політикою. Реалізовуємо освітні, культурні, екологічні та спортивні ініціативи. Об’єднуємо прихильників навколо соціальної та громадської діяльності. Створюємо крутий діджитал-контент, гучно розповідаємо про себе та перемоги команди Президента і «Слуги Народу». 

Молодіжка в цифрах 

Офіційно молодіжне крило партії запрацювало 13 березня 2021 року. За цей час нам вдалося створити 26 регіональних команд, залучити 109 районних лідерів та 103 лідери в ОТГ. Також ми комунікуємо з понад 3 тис. прихильників, які пропонують ідеї, долучаються до проєктів своїх однодумців. Ми прагнемо побудувати масштабну структуру з представниками в кожній громаді. 

Загалом за 2021 рік нашими командами реалізовано понад 650 проєктів: екологічних, освітніх, соціальних, спортивних, культурних та інших. 

«Зе!Молодіжка» в діджиталі

Ми ведемо активну діяльність у соцмережах, говоримо про складні речі простими словами. 

На платформі YouTube запустили 2 шоу. Перше – ШОТИДЕП, де депутати без помічників та прессекретарів відповідають на питання молоді зі всієї України. 

Друге – ОПА-ШОУ, де команди молодіжки та депутатів грають в популярні серед молоді ігри, як-от аліас чи крокодил. Усі конкурси присвячені певній тематиці. Перший випуск – деолігархізація.

Також ми запустили короткі мультики про ХЕЛПІ – персонажа, який простою мовою розповідає про складні питання та пояснює важливі ініціативи. Наприклад, що таке деолігархізація, як працює НАЗК, ринок землі, які послуги можна отримати в Дії, як оформити тисячу за вакцинацію та багато іншого.

Також ми активно розвиваємо наш Тік-Ток.

https://www.tiktok.com/@ze_molodizhka

Щотижня проводимо зустрічі з народними депутатами і топ-посадовцями в межах проєкту ІЗІ ПРО.

Міжнародна діяльність

Провели численні зустрічі з посольствами в Україні: США, Великобританією, Данією, Литвою, Азербайджаном, Казахстаном, Єгиптом та багатьма іншими. Налагодили співпрацю з молодіжками різних країн: Молдовська Pas Youth, Азербайджанська New Azerbaijan, Данська Liberal alliance. 

У всьому світі політика переживає кризу участі молоді. Молодим людям не цікаво брати участь в політиці, а це пряма загроза демократії. Тому обмін досвідом з молодіжками інших країн вкрай важливий. 

Інформкампанії

#3718  ініціатива на підтримку молодіжного законопроєкту. Молодь з усіх куточків країни звернулася до депутатів, щоб закликати підтримати прийняття закону. До неї долучилися близько 20 регіонів.

ЕкоЕстафета  молоді люди по всій Україні висадили 5 тис. дерев. 

Місяць вакцинації  протягом листопада руйнували стереотипи, що стосуються щеплень від COVID-19. На наших сторінках можна знайти: мультфільм «Хелпі про вакцинацію», розвінчування міфів про щеплення від COVID-19 та креативну маску в Instagram. 

#YouthUkraine  молодь ділилася у соцмережах постами та сторіз, де розповідала, чому бачить своє майбутнє в Україні. Усього понад 50 відміток в Instagram.

Плани на 2022 рік

Наступного року «Зе!Молодіжка» планує покрити всі 119 районів та мати своїх представників у понад 500 громадах України, а також провести більше тисячі заходів по всій країні.

Зе!Кемп. Наш цьогорічний літній Зе!Кемп у Скадовську став наймасштабнішою подією змінотворців: 3 дні, 300 учасників, 15 народних депутатів. У 2022 році маємо намір провести ще масштабніший літній Зе!Кемп до Міжнародного дня молоді. У програмі – неформальне навчання, нетворкінг, командоутворення, філософські клуби. Також плануємо залучати провідних тренерів, менторів та народних депутатів. 

Ком’юніті за напрямками. Крім того, в «Зе!Молодіжці» плануємо розбудувати національні ком’юніті за напрямками: екологія, соціальні ініціативи, спорт, міжнародна діяльність, івент-тім, дебати. Там представники молодіжки зможуть ініціювати тематичні проєкти та масштабувати їх на всю країну. 

Наша амбітна мета  залучити якомога більше молодих людей до реального впливу на політичні процеси. Адже «Зе!Молодіжка» є найкращою платформою для цього. Тож долучайтесь та нумо творити зміни разом! 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy