Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Молодіжка оголосила квітень екомісяцем

  • 7116
Зе!Молодіжка оголосила квітень екомісяцем

10 квітня Зе!Молодіжка запустила екологічний флешмоб. Молодь по всій Україні висаджує дерева, організовує прибирання та дбає про природу.

Так, у Сумській області висадили близько 250 дерев. За участі Зе!Молодіжки Кропивницького в області можуть вирости 4000 дубів. Також в Ужгороді посадили 750 хвойних дерев, а у Сєвєродонецьку – 600 ялинок. Команди передали естафету своїм друзям та однодумцям в інші регіони.

«Немає простого рецепту вирішення екологічних проблем ні в Україні, ні в усьому світі. Ми маємо підтримувати та впроваджувати зрозумілі правила екологічної поведінки суспільства та бізнесу. Радію, що Зе!Молодіжка не словами, а діями розвиває екокультуру, а ми, як парламентарі, будемо сприяти вдосконаленню законотворчої бази для турботи про екологію», – коментує голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Зе!Молодіжка об’єднує молодь не тільки навколо ідей, а й навколо дій. Спільнота активних українців готова створювати ініціативи та реалізовувати їх у своїх регіонах.

«На мій погляд, ми створили масштабну спільноту. І є цікава риса, яка характеризує Зе!Молодіжку. Це підтримка один одного. Екомісяць ініціювали наші координатори та зорганізувалися у флешмоб фактично самостійно. Думаю, що буквально за декілька місяців існування нашої організації ми вже демноструємо результати», – ділиться враженнями голова Зе!Молодіжки, народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Санченко.

Зазначимо, що у 24 областях України вже є координатори молодіжного політичного руху. Команди проводять онлайн-зустрічі, спілкуються з прихильниками, організовують онлайн флешмоби та екологічні ініціативи.

Долучитися до Зе!Молодіжки можна за посиланням.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy