Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в теробороні: Як депутати від «Слуги Народу» готуються захищати свої регіони (21.02)

  • 6292
Зе!Місцеві в теробороні: Як депутати від «Слуги Народу» готуються захищати свої регіони (21.02)

Розгортання сил територіальної оборони по всій території країни – це створення стратегічної переваги. Запровадження такого інструменту допоможе організовано залучити для відсічі агресору волю, енергію, відвагу всього українського суспільства.
Депутати різних рівнів від партії «Слуга Народу» по всій країні активно вливаються до лав територіальної оборони.

Дмитро Киришун, секретар Білоцерківської міської ради від «Слуги Народу», Київщина

Депутат впевнений, що кожен із нас може зробити свій внесок в оборону держави. Він своїм прикладом вирішив показати, що зараз, коли є ймовірність повноцінного наступу Росії, українці повинні показати згуртованість у захисті своєї країни.

«Кожен із нас може зробити свій внесок в оборону держави! Тому я прошу та закликаю усіх патріотично налаштованих громадян, які хочуть оберігати рідний край, вступати до батальйону територіальної оборони Білоцерківського району. Для цього треба звернутися за адресою: місто Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, 2, приміщення районної адміністрації, перший поверх. Там працює рекрутовий центр, який ми створили для зручності всіх, хто вирішив долучитися», – зазначив Дмитро Киришун.

Наталія Поліщук, депутатка Турійської селищної ради від «Слуги Народу», Волинь  

Наталія Поліщук  взяла участь у навчанні з цивільної оборони, під час яких розповіла, як діяти у разі надзвичайних ситуацій.

«Тероборона на сьогодні є важливою, адже потрібно знати і вміти, як саме поводитись у надзвичайних ситуаціях. Треба вчитись самозахисту, взаємодопомоги і правильної поведінки для збереження здоров’я та життя людей. Потрібно навчати першій медичній допомозі, як діяти на своїй території задля підтримання порядку, спокою та безпеки, зокрема  в Соловичівському старостинському окрузі та на території Обенижівського фельдшерсько-акушерського пункту Турійської територіальної громади», – розповіла Наталія Поліщук.

Євген Глазирін, депутат Жовтоводської міської ради від партії «Слуга Народу», Дніпропетровщина

Євген Глазирін вже має певні військові навички, тож готовий захищати рідний край від ворога.

«Я продовжую службу з 2018 року. Тому знаю, як захистити рідну землю у разі потреби. Нині це обов’язок кожного. Україна непереможна, якщо ми усі об’єднаємося і будемо боронити її, свої родини, міста та села», –  каже  Євген Глазирін. 

Геннадій Повстянко, депутат Валківської міської ради від партії «Слуга Народу», Харківщина

Депутат переконаний, що функціонування територіальної оборони дасть зрозуміти ворогу, що він отримає відсіч у кожному населеному пункті. 

«Мотивація захищати державу. Підсилення особового складу територіальної оборони – це підсилення регулярної армії в нашому регіоні. Вступити в тероборону легко. Достатньо пройти медичний огляд і зібрати невеликий перелік документів», – зазначає Геннадій Повстянко. 

Іван Софієнко, депутат Богодухівської міської ради від партії «Слуга Народу», Харківщина

За словами депутата, такі речі як ескалація можуть бути без попереджень. 

«Тому найголовніше, щоб ми були до всього готові. І саме це відпрацьовується. Готові до будь-яких кроків з будь-якої сторони, з будь-яких кордонів», –  говорить Іван Софієнко. 

Сергій Рублевський, депутат Павлоградської міської ради від партії «Слуга Народу», голова Павлоградської райдержадміністрації, Дніпропетровщина

На думку депутата, захист держави – справа не лише регулярної армії, а й завдання для усіх громадян. Тож він готовий виконувати повноваження керівника територіальної оборони району. 

                                                                                                                                            «Я вступив до лав територіальної оборони за покликом серця. Нині неможливо спокійно спостерігати, як ворог брязкає зброєю та намагається залякати нас. Усі разом ми нездоланна сила», –  переконаний Сергій Рублевський. 

Територіальна оборона – новий вид військ ЗСУ. Її створено для забезпечення національного спротиву агресору. Нині тероборону розгортають по всій території України. До її складу входять кадрові військові і резервісти, які проходитимуть навчання. Мета –  сформувати ефективну систему оборони в кожному населеному пункті. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy