Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в теробороні: як депутати від «Слуги Народу» готуються захищати свої регіони (16.02)

  • 5913
Зе!Місцеві в теробороні: як депутати від «Слуги Народу» готуються захищати свої регіони (16.02)

Концентрація ворожих військ на кордонах з Україною й загроза можливого вторгнення змушують кожного задуматися над тим, який вклад він може зробити в оборону держави. Депутати різних рівнів від партії «Слуга Народу» по всій країні активно долучаються до лав територіальної оборони.

Олександр Маланюк, депутат Одеської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу»

Олександр Маланюк із 2018 року приписаний до Подільського батальйону територіальної оборони (ТрО). Він регулярно бере участь у заходах, які відбуваються в підрозділі.

Депутат впевнений, що реальна загроза початку воєнних дій із боку агресора вимагає терміново організувати надійний захист нашої батьківщини від небезпеки.

«Я військовозобов’язаний, постійно контактую з керівництвом батальйону, який базується в нашому районі, опікуюся проблемами батальйону на обласному рівні. Це мій підрозділ, і я в будь-який час готовий стати до строю», – каже Олександр Маланюк.

Він також вважає своїм громадянським обов’язком не тільки вирішувати важливі для Одещини питання і проблеми в обласній раді, а й допомагати мешканцям свого округу – захищати Україну зі зброєю в руках.

«Планую найближчим часом підписати контракт про службу у військовому резерві підрозділу ТрО. Думаю, що командування батальйону позитивно розгляне мою заяву», – каже депутат.

Зараз Олександр Маланюк бере участь у навчаннях територіальної оборони, які відбуваються в районі.

Валентина Баланкевич, депутатка Ковельської районної ради від «Слуги Народу», Волинська область        

Депутатка вважає, що питання оборони країни стосується кожного.

«У наш час дуже важливо підтримувати державу в прагненні зміцнити обороноздатність, консолідувати всі сили навколо спільної проблеми, бути готовими дати відсіч у будь-який момент», – говорить Валентина Баланкевич.

Жінка має медичну освіту, тому впевнена, що її знання можуть стати в нагоді в разі критичної ситуації.

«Я працюю фельдшером Ковельської екстреної медичної допомоги, маю навички, які можуть бути корисними для населення в разі складної ситуації. Саме тому вирішила доєднатися до лав тероборони», – розповідає Валентина Баланкевич.

Юрій Федоренко, депутат Київської міської ради від «Слуги Народу»

У 2014 році Юрій Федоренко боронив нашу країну в лавах Національної гвардії України.

«Сьогодні, коли загроза суверенітету й територіальній цілісності України перейшла в активну фазу, без жодних вагань підписав контракт та вступив до територіальної оборони», – говорить депутат.

Анатолій Юрченко, депутат Великодимерської селищної ради від «Слуги Народу», Київська область

Депутат вирішив долучитися до сил територіальної оборони, бо переконаний, що захист держави – справа не лише регулярної армії, а спільний обов’язок для всіх громадян.

«Не можна сидіти вдома, коли Україна в небезпеці. Хочеться докласти максимум зусиль для обороноздатності держави, зокрема і для нашої Київської області. Тому я подав документи для вступу до лав територіальної оборони. Сьогодні ми повинні скоординувати свої дії, самоорганізуватися й бути готовими стати на захист своєї країни», – зазначив депутат.

Нагадаємо, 14 лютого очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк поставила завдання партійним штабам проаналізувати реальний стан справ із розгортанням територіальної оборони в регіонах і визначити проблемні питання, які потрібно вирішити на місцевому рівні. В органах місцевого самоврядування продовжують відбуватися позачергові сесії з питань виділення коштів на формування системи територіальної оборони.

З 1 січня в Україні почалося формування сил територіальної оборони. Це надійний спосіб запобігти зовнішній агресії й убезпечити Україну від подальшої воєнної ескалації. Коли сотні тисяч цивільних громадян будуть підготовлені, знатимуть свій маневр поблизу свого ж дому і зможуть протягом лічених годин вийти на позиції – це створить нову якість обороноздатності. Ворог знатиме, що в нього немає переваг раптового вторгнення. Він не зможе пройти жоден міст, його зустрінуть на кожному перехресті.

Вступайте до лав територіальної оборони. Разом захистимо Україну і свої домівки від ворожих зазіхань!

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy