Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в теробороні: Депутати від «Слуги Народу» продовжують вступати до ТрО

Зе!Місцеві в теробороні: Депутати від «Слуги Народу» продовжують вступати до ТрО

Територіальна оборона (ТрО) – це один з важливих компонентів національного спротиву. Наразі по всій території країни розгортається мережа з регулярних частин ТрО. До них входять кадрові військові та резервісти, які проходитимуть навчання і зможуть бути задіяні до виконання завдань за необхідності. Ворог має знати, що в разі зазіхань на нашу землю він отримає опір у кожному населеному пункті.
Депутати різних рівнів від партії «Слуга Народу» по всій країні активно приєднуються до лав територіальної оборони.

Ігор Ячменьков, депутат Лебединської міської ради від партії «Слуга Народу»,  Сумщина

Депутат уже давно проявляє свою готовність захищати рідну землю. Ще у 2017 році він став заступником військового комісара.

«Найцінніше для мене – це моя родина. Вступив, бо хочу, щоб рідні були в безпеці. Я самодостатня особистість, яка повністю реалізується у своєму цивільному житті, і територіальна оборона – це те, що я беру на себе як додаткове навантаження. Беру тому, що вважаю, що це потрібно, що це правильно», – каже Ігор Ячменьков.

Денис Ващенко, голова Роменської РДА та територіальної оборони району, Сумщина 

Денис Ващенко займається  питаннями територіальної оборони уже два роки.

«Тема захисту громадян зараз на першому місці. Моя ціль – територіальна оборона європейського рівня. Якщо раптом складеться ситуація, що окупанти ще раз спробують таке провернути, як вони зробили на Донбасі, я не хочу бути тією людиною, яка хоч буде мати щирі наміри, але нічого не зможе зробити, щоб захистити своє місто», – говорить Денис Ващенко. 

Юрій Козярець, депутат Володимирецької селищної ради від «Слуги Народу»,  Рівненщина

За словами депутата, посилення обороноздатності–це сьогодні найактуальніше питання в Україні, втім, як і останні 8 років. І захист держави – справа не лише регулярної армії, це стосується кожного.

 «Ми свідомі громадяни, які люблять свою країну, свої рідні місто чи село. Тут зростають наші діти. Хто, якщо не ми?», – коментує депутат селищної ради.

Андрій Петрук, голова фракції «Слуга Народу» у Славутській міській раді, Хмельниччина

Депутат має військовий досвід, тож вважає своїм обов’язком стати на захист держави у складний час.  

«У мене є що захищати: мою сім’ю, мою громаду та мою країну! І я вступив в лави територіальної оборони, щоб поновити свої військові вміння щоб у разі агресії захищати свій край», – каже  Андрій Петрук.

Віктор Губенко, голова Шосткинської РДА та територіальної оборони району, Сумщина

Віктор Губенко закликав співгромадян долучатися до лав територіальної оборони, адже від уміння захистити себе і свою домівку може залежати дуже багато. 

«Захист держави – спільний обов’язок всіх громадян. Чекаємо нових людей на навчання, щоб у будь-який час ми були готові до захисту своєї землі. Резервіст – це насамперед доброволець, який, маючи високий рівень громадської свідомості, сам прийшов і підписав контракт. Це вже вмотивована людина, і її не треба мотивувати «пеньками», наказами, покараннями. Вона і так зробить усе, щоб бути максимально якісним військовослужбовцем, мати найвищий рівень підготовки», – говорить Віктор Губенко. 

Щоб стати резервістом територіальної оборони, необхідно: 

  • звернутися до місцевого військкомату;
  • пройти співбесіду з командиром батальйону та написати заяву;
  • пройти військово-лікарську комісію за направленням територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
  • зібрати необхідні документи, укласти контракт.

Підкреслюємо, доброволець під час перебування в резерві продовжує працювати за місцем своєї роботи. Можливе залучення до проведення навчань та  тренувань.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy