Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Зводимо спортмайданчики і басейни, ремонтуємо дороги, відкриваємо ЦНАПи

  • 4768
Зе!Місцеві в боротьбі: Зводимо спортмайданчики і басейни, ремонтуємо дороги, відкриваємо ЦНАПи

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво нових басейнів і спортмайданчиків, працюють над ремонтом доріг та сприяють відкриттю центрів надання адміністративних послуг.

Запоріжжя: Зводимо нові спортивні майданчики 

Новий спортивний майданчик з’явився у Хортицькому районі Запоріжжя. Депутат Запорізької міської ради від «Слуги Народу» Сергій Дергачов виділив зі свого депутатського фонду 350 тис. грн на облаштування майданчика з тренажерами.

Раніше ділянка двору між будинками № № 4,6,8 по вулиці Героїв 93-ї бригади, що у Хортицькому районі, була в дуже неохайному стані, а пішохідні доріжки без належного асфальтового покриття поросли травою. 

Наразі прибудинкова територія суттєво змінилась – тут з’явився сучасний майданчик для комплексних занять спортом. Встановлені тренажери дозволяють виконувати низку базових фізичних вправ. Одночасно займатися можуть до 14 осіб. 

«Якщо хочемо мати здорове покоління, ми повинні розвивати спорт та заохочувати молодь до здорового способу життя. Особливо під час пандемії коронавірусу, коли так важливо зміцнювати своє здоров’я, зокрема займаючись спортом», – стверджує Сергій Дергачов.

Львівщина: Відкриваємо новий ЦНАП

У Дрогобичі незабаром відбудеться відкриття сучасного ЦНАПу. Новий Центр надання адмінпослуг збудували у межах програми «Велике будівництво».  Загальна вартість проєкту – понад 30 млн грн.

«Уже незабаром сотні мешканців зможуть отримувати необхідні послуги та консультації у сучасному ЦНАПі. Безумовно, відтепер доступ, зокрема, і до цифрових послуг буде значно простішим», –наголосив очільник обласної організації партії «Слуга Народу», депутат обласної ради Максим Козицький. 

Донеччина: Будуємо комунальні басейни

У Краматорську завершено будівництво басейну H2O-Classic у парку Пушкіна. Комунальну спортивно-оздоровчу установу зведено в межах програми «Велике будівництво». На об’єкті розпочались пусконалагоджувальні роботи. 

Як розповів секретар Краматорської міської ради, представник політичної партії «Слуга Народу» Ігор Сташкевич, офіційне відкриття басейну заплановане в лютому. 

«Після відкриття для мешканців міста діятимуть абонементи на відвідування. Басейн будувався як комунальний, тому відвідування установи буде доступним за ціною кожному охочому», – каже Ігор Сташкевич. 

У спортивно-оздоровчий комплекс завезено та встановлено обладнання, меблі. Будівництво відбувалось за усіма нормами доступності. Басейн обладнано і травмобезпечними розворотними огородженнями. Очікується, що потужність басейну складатиме 75-80 відвідувачів на добу.

Закарпаття: Відновлюємо автошляхи 

На дорозі М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» відновили кілька ділянок автодороги та облаштували бордюри, пішохідні й велодоріжки. Капітальний ремонт ділянок цього автошляху провели в межах програми «Велике будівництво». 

У 2021 році працівники служби автомобільних доріг у Закарпатській області проклали на автодорозі 5,6 км нижнього шару покриття з крупнозернистого асфальтобетону та стільки ж кілометрів верхнього шару дорожнього одягу зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також на цій ділянці дороги підрядна організація встановила 6,3 тис. м. п. бордюрів. А на маршруті міжнародного значення збудували 600 м пішохідної доріжки та 100 м велодоріжки.

За словами голови Закарпатської обласної організації партії «Слуга Народу» Миколи Тищенка, у 2022 році на цій ділянці автошляху облаштують зупинки, освітлення та продовжать влаштування велодоріжок.

«2021 рік був дуже плідний. В Закарпатській області вперше за роки незалежності вдалося відновити майже 6 сотень кілометрів автодоріг. Автошлях М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» є пріоритетним, оскільки веде до кордонів з Румунією та Угорщиною і є воротами, що з’єднують нашу державу з Європою. Відновлена інфраструктура на цій автодорозі є візитівкою, яка сприятиме розвитку туризму на Закарпатті», – зазначив Микола Тищенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy