Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Запускаємо соціальне таксі, ремонтуємо дороги, поліпшуємо медичну допомогу

Зе!Місцеві в боротьбі: Запускаємо соціальне таксі, ремонтуємо дороги, поліпшуємо медичну допомогу

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють роботу соціального таксі у громадах, працюють над відбудовую інфраструктури, турбуються про здоров’я мешканців.

Сумщина: Запускаємо соціальне таксі 

На Путивльщині за сприяння депутатки Путивльської міської  ради від «Слуги Народу»  Ольги Бутової організовано роботу соціального таксі для мешканців сіл.

На початку березня мешканці Казачинського старостинського округу поскаржились депутатці на відсутність транспортного сполучення між селом та центром ОТГ – містом Путивль. Люди змушені витрачати близько 400 грн щомісяця на дорогу, аби вирішити життєво важливі питання.

Депутатка зв’язалася з керівництвом компанії «Агріпорт-Норд», що обробляє землю в межах цього села, та домовилася про організацію роботи соціального таксі коштом компанії, аби селяни Казачинського округу змогли дістатися міста.

Крім цього, у компанії вирішили, що таксі працюватиме не лише в межах Казачинського округу, але й у інших округах Путивльської ОТГ, адже проблема транспортного сполучення актуальна для всіх сіл громади.

Прикарпаття: Ремонтуємо дороги та мости

На Косівщині завершується ремонт автомобільної дороги державного значення Р24 Татарів – Кам’янець-Подільський, що проходить у Мишині на Коломийщині й Стопчатові Косівського району. Крім цього, у с. Стопчатові також добудовують новий міст через річку Лючка.

Роботи на цьому об’єкті, як і ремонт дороги, здійснюють в рамках реалізації програми Президента «Велике будівництво».

Дорога у Мишині не бачила ніякого ремонту, окрім ямкового, кажуть місцеві мешканці.

«Ми давно просили звернути увагу на цю ділянку дороги, бо, на жаль, багато років дорога знаходилася у критичному стані, і щороку ситуація погіршувалася. Радий спостерігати, що замість ям, вибоїн нарешті буде лежати новенький якісний асфальт», – ділиться житель Косівського району Михайло Соколовський.

Депутатка Косівської районної ради від «Слуги Народу» Надія Гловацька зазначає, що роботи відбуваються швидким темпом із застосуванням сучасних технологій та матеріалів, а програма «Велике будівництво» дає потужний поштовх для розвитку Косівщини.

«Хороші автомобільні дороги та мости підвищують привабливість регіону, що стане перспективою розвитку малого бізнесу, в тому числі й туризму у Карпатах, адже хороша дорожня інфраструктура є основою росту економіки», – зазначила Надія Гловацька.

Дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський пролягає через територію Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей і є одним із основних транспортних зв’язків у західному регіоні України. Найбільший вантажний і пасажирський потік спостерігається в літній туристичний сезон.

Також у рамках програми «Велике будівництво» на Прикарпатті передбачено капітальний ремонт державних доріг Р-62 Криворівня – Чернівці та Р-24 Яблунів – Космач.

Львівщина: Добудовуємо міську лікарню

На добудову лікарні у Городку з бюджетів різних рівнів цьогоріч мають виділити понад 25 млн грн. Нещодавно з робочим візитом заклад відвідав депутат Львівської обласної ради від «Слуги Народу» Юрій Холод. Загалом заклад почали добудовувати ще в 2008 році, але через брак коштів роботи декілька разів призупиняли.

Грибок на стелі і стінах палат першого поверху, недбало обрізані дроти, непідведені кисневі точки – це те, що через паузи у будівництві і недобросовісних підрядників залишилося у спадок.

Уже цього року, як зазначив депутат Юрій Холод, на добудову відділення з бюджетів різних рівнів мають виділити більше 25 мільйонів гривень. 16 із них – з обласного бюджету.

 «84 мільйони гривень – загальна кошторисна вартість добудови лікарні, за експертним висновком станом на 14 квітня 2021 року. Понад 26 мільйонів сюди вже вкладено. Однак через замокання приміщень першого поверху, конструкцію даху різних частин лікарні довелося переробляти. Наразі будівельну готовність об’єкта оцінюють на щонайбільше 40%. Коштів, які плануємо вкласти цьогоріч, має  вистачити на завершення будівництва», – зазначив Юрій Холод.

На закупівлю медичного обладнання для укомплектування нового корпусу лікарні, за словами депутата, потрібно буде ще щонайменше 33 мільйони гривень.

Хмельниччина: Забезпечуємо киснем хворих на COVID-19

Завдяки співпраці народного депутата України від політичної партії «Слуга Народу» Олени Копанчук та її колег із Запорізької області з керівництвом ПАТ «Запоріжсталь» 80 тонн кисню  розвезли по лікарнях області під час спалаху хвилі пандемії COVID-19.

У зв’язку з різким збільшенням кількості пацієнтів, що потребували штучної вентиляції легенів, в лікарнях Хмельниччини склалась критична ситуація щодо забезпечення життєво необхідним киснем.

Сталось це тому, що потужностей ТОВ «ЛЬВІВКИСЕНЬ» не було достатньо для забезпечення усіх закладів охорони здоров’я західного регіону України, з якими було укладено договори на поставку кисню. Влада та громада докладали максимум зусиль, аби віднайти альтернативні шляхи забезпечення закладів охорони здоров’я. Тож завдяки зусиллям депутатки Олени Копанчук питання вдалося розв’язати.

 «Турбота про кожного жителя громади – це наше першочергове завдання, адже ми працюємо саме задля забезпечення добробуту громадян», – зауважила Олена Копанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy