Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: запускаємо нові залізничні маршрути для зручності громадян, встановлюємо спортивні майданчики в селах та дбаємо про потреби особливих дітей

Зе!Місцеві в боротьбі: запускаємо нові залізничні маршрути для зручності громадян, встановлюємо спортивні майданчики в селах та дбаємо про потреби особливих дітей

Депутати від партії «Слуга Народу» допомагають зробити життя громадян комфортнішим: облаштовують спортивні майданчики, забезпечують зручне транспортне сполучення, шукають шляхи реставрації відомих пам’яток архітектури, а також допомагають родинам із особливими дітьми.

Львівщина: Облаштовуємо спортивні майданчики 

Створення умов для розвитку молоді – один із пріоритетів роботи депутата Львівської обласної ради від «Слуги Народу» Юрія Доскіча. Він переконаний: щоб ефективно керувати країною у майбутньому, молоде покоління повинне бути інтелектуально та фізично підготовленим.

«Аби відволікти молодь від гаджетів, у кожній громаді треба облаштувати сучасні спортивні майданчики. Бо спорт, який неможливий без відповідної інфраструктури, є фундаментом для майбутньої здорової та розумної нації», – переконаний Юрій Доскіч.

Тож на черговій сесії обласної ради було затверджено рішення про спорудження спортивних майданчиків для 12 громад області.

«У нашому Самбірському виборчому окрузі маємо облаштувати три майданчики із сучасним синтетичним трав’яним покриттям та один із поліуретановим», – додає Юрій Доскіч.

Зокрема, в Добромильській (с.Міжинець), Старосамбірській (с.Тершів) та Новокалинівській (с.Бабин) громадах вже незабаром з’являться сучасні майданчики. У місті Рудки стадіон матиме поліуретанове покриття.

 «У які б складні часи ми не жили, однак треба думати про майбутнє, закладати фундамент для майбутнього нації», – каже Юрій Доскіч.

Хмельниччина: Запускаємо новий залізничний маршрут

Новий залізничний маршрут, який поєднає північ та південь Хмельницької області, може з’явитися вже незабаром. Можливості для його запуску обговорили під час зустрічі голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій, народний депутат від «Слуги Народу» Сергій Мандзій та директор філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович.

«Ми повинні повернути людям можливість доїхати на роботу та з роботи до обласних центрів та райцентрів. Залізничний транспорт є зручним та дешевшим, тому цей маршрут, безперечно, матиме попит», – зазначив нардеп Сергій Мандзій.

За словами Артема Мироновича, маршрут буде розпочинатись із Шепетівки, проходитиме через міста Хмельницький та Кам’янець-Подільський і завершуватиметься на станції Ларга.

Варто зазначити, що потяг буде здійснювати зупинку на території майже всіх ОТГ, що дозволить людям із легкістю діставатися додому з роботи та подорожувати Хмельниччиною.

Полтавщина: Відновлюємо історичну будівлю кінотеатру

Об’єднати зусилля та спільно знайти фінансування для реставрації будівлі колишнього кінотеатру Котляревського закликає владу і громадськість депутатка Полтавської міської ради від «Слуги Народу» Катерина Бабіч.

Ця історична пам’ятка архітектури, відома як Будинок Полтавського дворянського зібрання, постраждала після пожежі у грудні 2020 року.

Наразі при Полтавській міській раді при співголовуванні депутатки фракції партії «Слуга Народу» Катерини Бабіч створена депутатська група, партнерська громадській організації «Savepoltava». До складу увійшли представники й інших політичних сил. Мета об’єднання – опіка над унікальним історико-культурним обличчям міста, збереження пам’яток та історичного центру.

«Першочергове завдання – створення комісії за участі депутатів, яка буде контролювати хід протиаварійних робіт, тримати в тонусі всі процеси. Нас чекає складний етап реставрації», – коментує депутатка.

Наразі за фактом пожежі ведуться слідчі дії, встановлюється розмір збитків як фінансових, так і історико-архітектурних.

Катерина Бабіч переконана: міська рада має обов’язково взаємодіяти із обласною владою, адже саме при обласній адміністрації діє уповноважений орган з охорони культурної спадщини і тільки так можна працювати комплексно. Вона підтримує залучення фінансів з усіх можливих джерел, аби тільки був результат.

Зауважимо, що під час сесії Полтавської міської ради 19 березня було виділено 4,5 млн гривень на протиаварійні роботи у будівлі. 

Рівненщина: Дбаємо про особливих дітей

Команда депутатів «Слуги Народу» у Рівному, зокрема, народний депутат Олександр Ковальчук, депутатка Рівненської міської ради Олександра Коваленко та член Рівненського міськвиконкому Євгеній Савчук започаткували у місті благодійний соціальний проєкт «Подаруй мені корекційне заняття».

 «Перші сертифікати на корекційні заняття із практичним психологом, поведінковим терапевтом та дефектологом у центрі розвитку дитини отримали 12 діток з аутизмом та з синдромом Дауна віком від двох до п’яти років, – розповів народний депутат Олександр Ковальчук. – Нам вдалося зробити не тільки добру, а й корисну та справді важливу справу. Адже батькам, які практично всю свою енергію, зусилля, увагу та турботу віддають діткам, часто доводиться нелегко. А реабілітаційна робота з малечею потребує не лише часу, а й матеріальних витрат».

Водночас команда «Слуги Народу» закликала й тих, хто хотів би зробити гарну справу, долучитися до благодійного проєкту й подарувати дітям з особливими потребами сертифікати на заняття із спеціалістами. На цей заклик відгукнулися й інші небайдужі рівняни, зокрема депутати міської ради від партії «Слуга Народу» Олена Хотенко та Олександр Іванов, голова координаційної ради ветеранів АТО при Рівненській ОДА Сергій Кальмук, помічниця Олександра Ковальчука Тетяна Сладковська. Загалом вдалося подарувати дітям 126 корекційних занять.

«Діти з інвалідністю дуже потребують додаткових корекційних занять. Реабілітаційна робота для них надзвичайно важлива і необхідна. Ми переконані, що вона принесе малечі користь. Батьки – великі молодці, вкладають стільки зусиль, енергії, часу у своїх діток. Тож сподіваємося, що ми хоч трошки змогли їм допомогти», – зазначила Олександра Коваленко.

Діти з особливими потребами й надалі потребують підтримки, тому акція не завершується. Команда «Слуги Народу» й надалі докладатиме всіх зусиль, аби допомогти дітям з інвалідністю та їхнім батькам. Організатори звертаються до всіх небайдужих із проханням долучитися до благодійного проєкту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Руслан
Руслан
3 роки тому

Гарно

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy