Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: запускаємо нові авіарейси, розвиваємо тваринництво, захищаємо постраждалих від домашнього насильства

Зе!Місцеві в боротьбі:  запускаємо нові авіарейси, розвиваємо тваринництво, захищаємо постраждалих від домашнього насильства

Депутати від партії «Слуга Народу» ініціюють будівництво тваринницьких комплексів, відкриття центрів для осіб, постраждалих від домашнього насильства, працюють над розвитком авіації та забезпечують встановлення сучасних спортивних майданчиків.

Полтавщина: Будуємо сучасний тваринницький комплекс

У селі Андріївка Хорольської територіальної громади побудують сучасний молочний комплекс із кормовим та селекційно-відтворювальним центрами. Його створення ініціював депутат Полтавської обласної ради від «Слуги Народу» Фахраддін Мухтаров, аби розвивати тваринницьку галузь. Адже наразі виробництво такої продукції в області зменшується.

Новий комплекс буде розрахований на 1500 корів та стільки ж молодняку. Наразі вже закуплено 800 голів нетелів з Голландії та Чехії. Восени планується вийти на кількість 1000-1200 голів дійного стада, які вироблятимуть до 40 тонн повноцінного молока на добу. Підприємство стане центром для розвитку і підтримки малих та середніх місцевих фермерів.

«На базі нашого підприємства буде запущено центр з виробництва готових кормів для худоби. Основне його завдання — приготування повноцінної збалансованої кормосуміші. При цьому підприємство буде готове продавати збалансовані корми власного виробництва як фермерським господарствам, так і приватним господарям, які утримують корів», – коментує Фахраддін Мухтаров.

Також на підприємстві готові створити такі умови для місцевих фермерів і одноосібників, за яких вони зможуть забезпечити своє господарство готовими «роздоєними» коровами, користуватись послугами ветеринарів молочного комплексу та гуртом здавати молоко на переробні підприємства за вигіднішими цінами.

«Для розвитку молочної галузі в селі необхідна інфраструктура, тому це – наше основне завдання. Модель роботи нашого підприємства відкриє шлях, що допоможе розвивати і село, і сільське господарство, і молочну галузь загалом», – розповідає провідний технолог підприємства, експерт і консультант у галузі молочно-товарного виробництва, професор Ельман Оруджев.

Депутат обласної ради від «Слуги Народу» Фахраддін Мухтаров переконаний, що відкриття такого комплексу дасть новий поштовх розвитку молочного скотарства на Полтавщині.

Чернігівщина: Захистимо осіб, постраждалих від домашнього насильства

Депутати від «Слуги Народу» ініціюють створення у Чернігові центру для осіб, постраждалих від домашнього насильства.

У Чернігівській області фіксують збільшення кількості звернень щодо насильства в сім’ї. Водночас область досі не має притулку, де постраждалі могли б отримати допомогу та захист. Із запитом створити такий центр до міських служб, які опікуються проблемами насильства у сім’ї, на сесії міської ради 27 травня звернулась депутатка від «Слуги Народу» Олена Стрілець.

За 2020 рік в Україні органи та установи, що протидіють домашньому насильству, зафіксували 211 362 звернення щодо насильства в сім’ї. Абсолютна більшість – від жінок (181 тис.).

У Чернігівській області за січень-квітень 2021 року зафіксовано 1,5 тис. звернень до компетентних органів щодо фактів домашнього насильства. Це суттєво більше, ніж рік тому. Проблема ускладнилась, за словами фахівців, через карантин, що змусив більшу частину українців проводити час удома.

«Разом із тим Чернігівщина – одна з областей, де досі немає притулку для осіб, постраждалих від домашнього насильства. При цьому в деяких регіонах наявні по 2-3 таких заклади. Вже відомо, що у 2021 планується субвенція на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або за ознаками статі. Як депутат міської ради звернулась до відповідних міських служб із запитом вивчити питання можливості отримання субвенції з державного бюджету на створення спеціалізованого центру або притулку для підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі», – розповіла Олена Стрілець.

Також депутатка звертає увагу на необхідність активізувати роботу щодо профілактики домашнього насильства або за ознаками статі та забезпечити ефективну взаємодію усіх структур, що причетні до запобігання та протидії домашньому насильству і захисту постраждалих.

Хмельниччина: Встановлюємо нові спортивні майданчики

Команда народних депутатів від політичної партії «Слуга Народу» продовжує оснащувати спортивними багатофункціональними майданчиками громади Хмельниччини.

Новий майданчик спорудили в Староушицькій територіальній громаді у с. Грушка. Його вартість – 1,7 млн грн. Це кошти державного бюджету.

Сучасний майданчик має штучне покриття та освітлення, що дозволить займатись активним спортом місцевим жителям у будь-яку пору року.

«Сьогодні відкрили спортивний майданчик в селі Грушка. Це невелике оновлення, але важливе для громади. Приємно бачити щасливих дітей, а ми щасливіші вдвічі!», – прокоментував народний депутат від «Слуги Народу» Ігор Марчук.

Херсонщина: Запускаємо нові авіарейси

Відсьогодні до турецької Анталії з Херсона можна літати з компанією Bees Аirlines. Це нова українська авіакомпанія з дуже креативною та активною командою. Нові авіасполучення вдалося запустити завдяки активній позиції обласної влади.

«Відкриття сьогоднішнього рейсу – це новий поштовх для розвитку авіації в Херсонській області, а також туристичних подорожей. І не лише до Анталії! Херсонщина неймовірна, і у нас теж є безліч цікавих туристичних локацій, вартих уваги іноземних гостей», – акцентував голова обласної ради, представник «Слуги Народу» Олександр Самойленко.

З 28 травня  запущено чартерні рейси Анталія – Херсон – Анаталія двічі на тиждень: у вівторок та п’ятницю;

З 11 червня відкривається регулярний рейс Тбілісі – Херсон – Тбілісі.

З 03 червня турецька авіакомпанія Pegasus Airlines відкриває рейси Стамбул – Херсон – Стамбул.

«Подія дійсно визначна. Херсонщина відкриває свої туристичні горизонти та забезпечує комфорт для здійснення закордонних поїздок», – додав перший заступник – керівник виконавчого апарату облради Юрій Соболевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy