Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Захищаємо землі громад, проводимо медичні огляди у селах, запобігаємо екологічному лиху

Зе!Місцеві в боротьбі: Захищаємо землі громад, проводимо медичні огляди у селах, запобігаємо екологічному лиху

Депутати від партії «Слуга Народу» добиваються повернення земель селянам, ініціюють будівництво нових медичних закладів та роботу виїзних лікарських амбулаторій, працюють над вирішенням екологічних проблем і відстоюють повернення історичної назви населених пунктів.

Харківщина: Захищаємо землі громади 

У Дергачівській ОТГ завдяки зусиллям представників «Слуги Народу» вдалося повернути мешканцям земельну ділянку, на якій селяни випасають худобу.

Площа в 40 га була надана людям у користування ще в 1994 році. Втім, коли селяни захотіли оформити право власності на землю, виявилось, що без будь-яких законних підстав цю ділянку вже передали у власність третім особам.

Жителі громади звернулись до голови фракції «Слуга Народу» у Дергачівській міській раді Володимира Усова та до народного депутата від «Слуги Народу» Євгена Пивоварова з колективним проханням посприяти у цій ситуації, адже будь-які самостійні спроби вирішити ситуацію були невдалими.

Завдяки спільним зусиллям та активному сприянню Головного управління Держгеокадастру у Харківській області оформили земельну ділянку у короткий термін, а права на неї повернули селянам.

«Після звернення ми зрозуміли, що понад 60 людей можуть залишитись без пасовиська, де випасають свою худобу. Фактично вони живуть за рахунок молока, яке продають. Відтак, не могли не втрутитись у ситуацію. Завдяки спільній роботі ми «вибили» землі для створення пасовиська, аби таких проблем перед людьми нашої громади більше не поставало. Це є прикладом здорової взаємодії народу із їхніми законними представниками – депутатами будь-яких рівнів, органами державної влади та місцевого самоврядування», – підсумував Володимир Усов.

Тернопільщина: Будуємо нову амбулаторію

Будівництво нової амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги розпочалося у Микулинецькій громаді. Роботи проведуть у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Як зазначив селищний голова громади Іван Слободян, відкрити амбулаторію планують до кінця 2021 року.

«Для нас цей проєкт дуже важливий, адже наразі амбулаторія знаходиться у старому приміщенні, де частково розташована і селищна рада. Це завдає певних незручностей для працівників селищної ради та амбулаторії, — розповів селищний голова Микулинецької громади Іван Слободян. — Нове приміщення амбулаторії буде неподалік лікарні, тому в разі необхідності надати екстрену допомогу, це відразу можна робити в комплексі».

Загальна вартість проєкту — понад 5 млн грн. Частка фінансування з органу місцевого самоврядування становить близько 600 тис. грн.

Амбулаторія обслуговуватиме жителів Микулинецької громади. Тут планують створити 5 робочих місць та 30 ліжок денного стаціонару. Крім того, в амбулаторії встановлять необхідне для діагностики обладнання.

Луганщина: Проводимо виїзні медичні огляди у селах

За ініціативи голови фракції «Слуга Народу» Кремінської міської ради Лариси Кульбач 19 травня стартували виїзні медогляди мешканців Кремінської ОТГ.

Мешканці віддалених від центру громади населених пунктів не завжди можуть швидко дістатись до медзакладу, аби отримати фахову медичну консультацію чи допомогу. Зокрема, нелегко подорожувати людям поважного віку із хронічними захворюваннями.

«”Лікарський десант” у складі кваліфікованих хірургів, гінекологів, невропатологів, педіатрів, сімейних лікарів та лаборантів матиме з собою все необхідне устаткування, аби провести якісні медогляди наших земляків», — зазначає Лариса Кульбач, гендиректорка Кремінської міської лікарні.

Мобільна бригада медиків розпочала свою роботу з села Червона Діброва (19.05). Наступні виїзди – до Червоної Попівки (21.05), Старої Краснянки (26.05), Новокраснянки (28.05) та Житлівки (2.06).

«Сьогодні за 5 хвилин пішки дійшла до наших лікарів і отримала весь комплекс медичних послуг: від аналізу крові на цукор до флюорографії та кардіограми. Зекономила масу часу і тепер спокійна за стан свого здоров’я», — поділилась враженнями перша пацієнтка «лікарського десанту».

Також лікарі не оминуть увагою людей з інвалідністю та маломобільних мешканців громади.

Житомирщина: Запобігаємо екологічній катастрофі

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко та представники місцевої влади м. Коростишева разом з екологами вирішували, як не допустити екологічного лиха, до якого можуть призвести нелегальні звалища відходів із обробки каміння.

«Фактично все передмістя Коростишева, в який би напрямок ми з вами не виїжджали з міста, завалено відходами. Все це нелегальні звалища. Реальна екологічна катастрофа. Сьогодні ми як народні депутати, зокрема наше міжфракційне об’єднання «Житомирщина», ініціюємо перед обласною радою, екологічною інспекцією, національною поліцією, міською владою питання про необхідність розробити дорожню карту виходу з цієї ситуації», – прокоментував народний депутат України, голова Житомирської обласної партійної організації «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Серед першочергових кроків, які були запропоновані, – консервація всіх звалищ, які існують, а в майбутньому – їх захоронення на спеціальному полігоні, земля під який виділена у сусідній Харитонівській громаді. Наступним кроком має бути переробка відходів, оскільки це цінний ресурс для будівельної галузі.

Арсеній Пушкаренко підкреслює, що, поки розробляють плани, необхідно об’єднувати зусилля влади та громадськості, аби не допустити збільшення масштабу забруднення.

Запоріжжя: Повертаємо селищу історичну назву

Відновити історичну назву селища Більмак, що в Пологівському районі Запорізької області, та перейменувати його на Кам’янку – з такою пропозицією на засіданні Комітету Верховної Ради з питань державної влади та місцевого самоврядування виступив народний депутат від «Слуги Народу» Павло Мельник.

Як пояснив нардеп, на перейменуванні наполягають місцеві мешканці. До 2016 року селище мало назву Куйбишеве, але було перейменоване. 

«Склалася ситуація, коли переважна більшість місцевих мешканців не сприйняла нову назву цього населеного пункту. У 2016 році під час обговорення проєкту рішення про перейменування місцеві жителі були категорично проти запропонованої назви “Більмак”», – зазначив нардеп Павло Мельник, до якого виборці звернулися за захистом своїх інтересів.

Депутат підкреслив, що під час громадських слухань близько 85-90% жителів населеного пункту виступили за перейменування Більмака на Кам’янку.

Комітет Верховної Ради підтримав це рішення, тож, ймовірно, проєкт постанови про перейменування парламент розгляне вже на наступному пленарному тижні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy