Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо військових дронами, старлінками та іншим обладнанням, започатковуємо програми абілітації ветеранів, відкриваємо центри підтримки переселенців

  • 94
Зе!Місцеві в боротьбі: Забезпечуємо військових дронами, старлінками та іншим обладнанням, започатковуємо програми абілітації ветеранів, відкриваємо центри підтримки переселенців

Депутати і голови громад від «Слуги Народу» ініціюють придбання для військових необхідного обладнання, працюють над створенням центрів підтримки для військових і переселенців, сприяють забезпеченню громад шкільними автобусами

Київщина: Придбали обладнання для військових

Бучанська громада передала захисникам старлінки, дрони та інше обладнання.

12 старлінків, 9 дронів «Mavic» та 2 «Mavic 3T», 10 акумуляторів для БпЛА та портативна електростанція поїдуть на фронт. Допомогу отримали відразу сім підрозділів ЗСУ. Усе закупили за бюджетні кошти громади – витратили понад півтора мільйона гривень.

«Сплачуючи податки, ми з вами разом підтримуємо наше військо. Дякую хлопцям, які в День Незалежності змогли приїхати до нас. Переповнює гордість, коли бачу таких відданих синів України, які бʼються за нашу державу та за українську перемогу», – зазначив міський голова Бучі від «Слуги Народу» Анатолій Федорук.

Прикарпаття: Передали захисникам дрони

2 fpv-дрони та 3 батареї до них отримали військові із 50-го полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.

Такому забезпеченню захисників сприяла народна депутатка від «Слуги Народу» Олена Вінтоняк. 

«Дякую нашим військовим, які стримують ворога та роблять усе можливе, щоб лінія фронту не прийшла в кожне українське місто. А також друзям, знайомим та всім, хто кожного разу долучається до підтримки наших захисників необхідними речами для ефективного виконання бойових завдань», – зазначила Олена Вінтоняк.

Полтавщина: Відкрили Центр підтримки переселенців

У Полтаві запрацював Центр підтримки переселенців «ЯМаріуполь». До урочистого відкриття закладу долучилися представники міської влади, а також перший заступник голови Полтавської обласної ради, депутат від «Слуги Народу» Олександр Лемешко та депутатка обласної ради Юлія Цибульська.

«Будь-який маріуполець, що проживає на Полтавщині, може звернутися туди по допомогу», — відзначив Олександр Лемешко.

Центр надає широкий спектр послуг: юридичну та психологічну підтримку, медичну та гуманітарну допомогу, послуги рекрутера, допомогу ветеранам, та консультації ЦНАП. Також там працює дитяча зона.

«ЯМаріуполь» — це мережа центрів по всій Україні, яка допомагає маріупольцям почати нове життя після пережитих жахів. Вважаю, що реалізація саме таких ініціатив сьогодні на часі», — відзначив Олександр Лемешко.

Всього на території області проживає більше 2 000 маріупольців. Це другий центр підтримки на Полтавщині.

Хмельниччина: Забезпечили громади шкільними автобусами

Сім нових шкільних автобусів отримали громади області. Ключі від них передали головам Летичівської, Чемеровецької, Ізяславської, Ленковецької, Красилівської, Полонської та Теофіпольської територіальних громад  народний депутат від «Слуги Народу» Сергій Мандзій та начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін. Транспорт придбали за кошти державного бюджету за співфінансування громад.

Найближчим часом очікується надходження ще двох автобусів, які облаштовують спеціальним обладнанням для дітей з особливими освітніми потребами. Йдеться про Дунаєвецьку міську раду та Розсошанську сільську раду.

Сергій Тюрін підкреслив, що нові автобуси призначені для підвезення дітей із віддалених населених пунктів до закладів освіти. Організація цього процесу – один із важливих аспектів турботи про школярів.

«Співпраця місцевої влади із центральною владою дала важливий результат – отримання шкільних автобусів для громад Хмельниччини. Шкільні автобуси зараз у дефіциті, тому це важливе поповнення матеріальної бази навчальних закладів. Це важливий крок для безпечного підвезення учнів до шкіл, адже нові автобуси – це не лише транспортні засоби, а й свідчення турботи про наших дітей», – зазначив нардеп Сергій Мандзій.

Львівщина: Започаткували програму абілітації ветеранів

На Львівщині запроваджують першу експериментальну програму з абілітації ветеранів. Із обласного бюджету на неї скерували 8 мільйонів гривень.

У межах програми фахівці працюватимуть над поліпшенням фізичного та психологічного стану ветеранів, зниженням стигматизації та сприяння успішній адаптації захисників і захисниць у цивільному житті, поверненням ветеранів до активної участі у житті громади та розвитку області.

За словами в.о. голови Львівської обласної ради, депутата від «Слуги Народу» Юрія Холода,  кожному військовому, який потребує такої послуги, у відповідних реабілітаційних/абілітаційних центрах оплатять 40 тис гривень за 21 день абілітації.

«Станом на 1 липня 2024 року у нашій області є понад 3000 осіб, які отримали інвалідність через війну. Понад 1000 мають травми або контузії, а більш ніж 200 — ампутації. Відтак реабілітація, абілітація та підтримки ветеранів для нас пріоритет. Адже завдання тилу — забезпечити гідну якість життя ветеранів», — наголосив Юрій Холод.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy